Rýchla a odborná oprava a údržba vašich stavebných strojov a stavebných zariadení.

Potrebujete narýchlo opravu? Vyžaduje si váš stavebný stroj údržbu? S nami ste presne na tom správnom mieste. Pravidelne budeme vykonávať údržbu vašich stavebných strojov a stavebných zariadení, a v naliehavých prípadoch budeme rýchlo po vašom boku. Buď v jednej z našich početných pobočiek alebo, v prípade potreby, priamo na mieste na vašom stavenisku.

Výhody pre vás: 

  • Konzistentne vysoká kvalita: vo Wacker Neuson Academy absolvujú naši servisní technici prvotriedne školenia a kvalifikáciu.
  • Odborne vykonané špeciálne práce: ušetrite na vlastných technikoch alebo špeciálnych nástrojoch pre špeciálne práce.
  • Náklady pod kontrolou: vy rozhodujete, či sa má vykonať kompletná oprava alebo oprava orientovaná na aktuálnu hodnotu zariadenia.
  • Originálne náhradné diely: stroj vám dlho vydrží, pretože používame výhradne originálne náhradné diely.
Zamestnanec Wacker Neuson stojí pred servisným vozidlom Wacker Neuson a telefonuje.

Služba vyzdvihnutia a vrátenia

Stačí zavolať na pobočku Wacker Neuson vo vašom regióne, aby naša služba praktického vyzdvihnutia a vrátenia zorganizovala riadnu prepravu vášho stroja. Tam váš stroj opravíme a potom dovezieme priamo na ďalšie miesto nasadenia. V závislosti od vašich požiadaviek si môžete vybrať cieľ spätnej dopravy.

Zamestnanec Wacker Neuson vystupuje zo servisného vozidla Wacker Neuson.

Mobilný servis

Technici nášho mobilného servisu prídu bez vytáčania. Ak stroj nemôžete priviezť do našej dielne, naši technici prídu k vám. Naši zamestnanci majú so sebou všetko náradie a rozličné náhradné diely potrebné na rýchlu opravu. Obzvlášť ani drobné poškodenia tak nemajú za následok dlhé prestoje.

Vibračná doska zero emission v akcii v oblasti krajinnej a záhradnej architektúry.

Oprava elektrických strojov

Nemáte v tíme vlastného elektrikára? Žiadny problém. Ponúkame odbornú údržbu a opravu zariadení a strojov s elektrickým pohonom. S Wacker Neuson budete vy aj vaši zamestnanci vždy v bezpečí.

Stavebný robotník s čerpadlom a generátorom Wacker Neuson v akcii na stavenisku.

Oprava čerpadiel

Údržba a oprava čerpadiel si vyžaduje špeciálne odborné znalosti. S nami môžete mať vaše čerpadlá riadne udržiavané a opravené. V mnohých pobočkách Wacker Neuson môžete dokonca získať aj predpísané podvodné skúšky. Vďaka tomu sú vaše čerpadlá vždy pripravené na použitie, keď ich potrebujete.

Zamestnanec Wacker Neuson pri kontrole pásového rýpadla Wacker Neuson spolu so zákazníkom.

Kontroly strojov

Pravidelné kontroly strojov zaisťujú bezporuchové fungovanie vášho výrobku Wacker Neuson. Tento druh kontrol môžete bezplatne získať v našich servisoch. Stačí doviezť vaše zariadenie. Prepravu radi zorganizujeme aj prostredníctvom našej služby vyzdvihnutia a vrátenia.

Máte otázky o našom výbere ponúk? Kontaktujte nás:

* Povinné polia