Rad PDI

Membránové čerpadlá radu PDI

Membránové čerpadlá radu PDI: Výkonné čerpadlo na odstraňovanie bahna, kalu a priesakov

Tieto čerpadlá sa ideálne hodia na odčerpávanie vody s bahnom, kalu a priesakov. Sú vyrobené z vysokokvalitných komponentov, čo zaručuje mnoho rokov maximálneho výkonu a odolnosti. Veľké pneumatiky z tvrdej gumy poskytujú vynikajúcu trakciu a plynulé odvaľovanie v nerovnom teréne.

Membránové čerpadlá radu PDI

Konštrukcia s priamym prietokom vody

  • Konštrukcia s priamym prietokom vody poskytuje vysokú výrobnú čerpaciu kapacitu a menej prestojov v dôsledku upchatia.
Membránové čerpadlá radu PDI

Kľuková skriňa z tvárnej liatiny pre maximálnu odolnosť.

  • Kľuková skriňa z tvárnej liatiny poskytuje maximálnu odolnosť. Kalené kované ozubené kolesá predlžujú životnosť čerpadla a poskytujú efektívny prenos energie z motora na čerpadlo.
Membránové čerpadlá radu PDI

Ľahké teleso z hliníkovej zliatiny

  • Teleso z hliníkovej zliatiny s membránou čerpadla pre veľké zaťaženie poskytuje ľahký agregát nenáročný na údržbu, ktorý zaisťuje dlhú životnosť.
Membránové čerpadlá radu PDI

Prevodovka namazaná olejovým kúpeľom znižuje náklady na údržbu

  • Prevodovka namazaná olejovým kúpeľom zaisťuje nepretržité mazanie všetkých častí systému ozubených prevodov, čím znižuje náklady na údržbu aj stratený výrobný čas.
Membránové čerpadlá radu PDI

Vyrovnávacia komora na sacej strane pre plynulé čerpanie

  • Vyrovnávacia komora na sacej strane má za následok plynulé čerpanie vďaka tomu, že absorbuje tlakové špičky a zároveň znižuje opotrebovanie.

Kontaktuj nás

* Povinné polia