Rad PDI

Membránové čerpadlá radu PDI

Membránové čerpadlá radu PDI: Výkonné čerpadlo na odstraňovanie bahna, kalu a priesakov

Tieto čerpadlá sa ideálne hodia na odčerpávanie vody s bahnom, kalu a priesakov. Sú vyrobené z vysokokvalitných komponentov, čo zaručuje mnoho rokov maximálneho výkonu a odolnosti. Veľké pneumatiky z tvrdej gumy poskytujú vynikajúcu trakciu a plynulé odvaľovanie v nerovnom teréne.

Membránové čerpadlá radu PDI

Konštrukcia s priamym prietokom vody

  • Konštrukcia s priamym prietokom vody poskytuje vysokú výrobnú čerpaciu kapacitu a menej prestojov v dôsledku upchatia.

Ďalšie funkcie

Membránové čerpadlá radu PDI

Ľahké teleso z hliníkovej zliatiny

  • Teleso z hliníkovej zliatiny s membránou čerpadla pre veľké zaťaženie poskytuje ľahký agregát nenáročný na údržbu, ktorý zaisťuje dlhú životnosť.
Membránové čerpadlá radu PDI

Kľuková skriňa z tvárnej liatiny pre maximálnu odolnosť.

  • Kľuková skriňa z tvárnej liatiny poskytuje maximálnu odolnosť. Kalené kované ozubené kolesá predlžujú životnosť čerpadla a poskytujú efektívny prenos energie z motora na čerpadlo.
Membránové čerpadlá radu PDI

Vyrovnávacia komora na sacej strane pre plynulé čerpanie

  • Vyrovnávacia komora na sacej strane má za následok plynulé čerpanie vďaka tomu, že absorbuje tlakové špičky a zároveň znižuje opotrebovanie.
Membránové čerpadlá radu PDI

Prevodovka namazaná olejovým kúpeľom znižuje náklady na údržbu

  • Prevodovka namazaná olejovým kúpeľom zaisťuje nepretržité mazanie všetkých častí systému ozubených prevodov, čím znižuje náklady na údržbu aj stratený výrobný čas.

Kontaktuj nás

* Povinné polia