Klasický rad

2-taktné dusadlá série Classic

2-taktné dusadlá série Classic: Len od spoločnosti Wacker Neuson

Dvojtaktné dusadlá Wacker Neuson sú už dlho meradlom kvality v stavebníctve. Sú robustné, a boli vyvinuté pre maximálnu produktivitu, výkon a životnosť. Dvojtaktné dusadlo ponúka vysoký zhutňovací výkon a komfort pri obsluhe, ktorý vás každý deň nanovo presvedčí. Poháňa ho motor WM80 vyvinutý spoločnosťou Wacker Neuson, ktorý má vďaka svojmu katalyzátoru výrazne nižšie všetky hodnoty emisnej normy.

Razítko: Vylepšený postup spustenia

Optimálne reakcie pri štartovaní a počas chodu

 • Vďaka kovovej špirálovej membráne v karburátore si dusadlo poradí aj s palivom podradnej kvality.
 • Optimalizované osadenie dýzami zaisťuje, že dusadlo je necitlivé voči príliš mastnému pomeru zmesi olej-benzín.
Razítko: Vylepšený postup spustenia

Optimalizovaný tepelný manažment

 • Optimalizované vedenie chladiaceho vzduchu výrazne zlepšilo tepelné hospodárenie dusadla. Dusadlo tak zostane výkonné aj pri veľmi vysokých vonkajších teplotách.
2-taktné dusadlá série Classic

Individuálne nastavenie každého karburátora

 • Keďže sa karburátor nastavuje až vtedy, keď je motor namontovaný v dusadle, poskytuje optimálny pomer výkonu, spotreby a nízkych emisií.
2-taktné dusadlá série Classic

2-taktný motor

 • Dvojtaktný motor je veľmi robustný a spoločnosť Wacker Neuson si ho sama vyvinula pre nasadenie dusadiel na náročných staveniskách. Vďaka jednoduchej konštrukcii motora je údržba jednoduchá a šetrí náklady na náhradné diely.
 • Dvojtaktný motor je plne funkčný aj v šikmej polohe. Motor sa tak dá bez problémov naštartovať, aj keď dusadlo ležalo na boku.
Dvojtaktné ubíjadlo BS60-2plus páka štúdiového obrazu na voľnobeh, štartovanie a zastavenie

Len jedna páčka na spustenie, chod naprázdno a zastavenie

 • Dusadlo sa dá veľmi pohodlne ovládať len jednou páčkou. Palivový kohút je integrovaný do páčky. Sýtič sa automaticky deaktivuje pri plnom plyne.

Ďalšie funkcie

Dvojtaktné ubíjadlo BS50-2 v zákopovej aplikácii

Veľký zdvih, vysoká sila úderu

 • Dvojtaktné dusadlá ponúkajú silný pracovný výkon, pretože disponujú veľkým zdvihom spojeným s vysokou energiou úderu, vysokou dusacou frekvenciou a rýchlym chodom vpred.
Obrázok 4-stupňové ubíjadlo systému čističa vzduchu

4-násobný vzduchový filter (cyklónový, papierový a 2-násobný penový filter)

 • Štvornásobný vzduchový filter ponúka veľmi spoľahlivý filtračný účinok s vysokou kapacitou a tým pádom nepretržite vysoký výkon motora.
 • Teleso filtra je skonštruované tak, aby nečistoty pri vyberaní filtra nepadali do priestoru nasávania vzduchu. To chráni motor pred zanesením nečistôt počas údržby.
 • Kryt vzduchového filtra sa musí otvoriť nástrojom: Tým sa má zabrániť tomu, aby sa kryt otvoril na prašnom stavenisku alebo aby operátor filter úplne otvoril s cieľom rýchlo ďalej pracovať. Nutnosť použiť nástroj má zaistiť, aby sa dusadlo odviezlo na údržbu filtra do dielne.
Ubíjadlo Wacker Neuson v zákopovej aplikácii

Rýchly chod vpred

 • Rýchly chod vpred umožňuje efektívnu prácu s vysokým plošným výkonom.
Ilustrácia ekológia nulové emisie

Katalyzátor (2-taktný motor)

 • Veľmi nízke emisie CO (oxid uhoľnatý), ktoré sú výrazne nižšie ako pri štvortaktnom dusadle. To umožňuje bezproblémové použitie v priekopách.
2-taktné dusadlá série Classic

Štíhla, kompaktná konštrukcia s optimálnym ťažiskom stroja

 • Kompaktná konštrukcia s hlbokým ťažiskom stroja ponúka chod bezpečný proti prevráteniu a uľahčuje manévrovanie, predovšetkým v úzkych priekopách.
2-taktné dusadlá série Classic

Robustný úderový mechanizmus

 • Úderový mechanizmus je vybavený tlmením, vďaka ktorému je mimoriadne robustný a trváci. Tým sa predchádza opotrebovaniu a poškodeniu úderového mechanizmu.

Kontaktuj nás

* Povinné polia