BS30

2-taktné dusadlo BS30

2-taktné dusadlo BS30: Špeciálne dusadlo na priestory medzi potrubiami

BS30 je špeciálne dusadlo na odborné zhutňovanie priestorov medzi potrubiami v priekopách. Vďaka svojej nízkej hmotnosti, kompaktným rozmerom a vlastnosti podávať plný výkon aj v sklopenej polohe je dvojtaktné dusadlo BS30 jedinou voľbou pre takéto úlohy. Je vybavené motorom WM80 vyvinutým spoločnosťou Wacker Neuson.

2-taktné dusadlo BS30

2-taktný motor

  • Dvojtaktný motor je veľmi robustný a spoločnosť Wacker Neuson si ho sama vyvinula pre nasadenie dusadiel na náročných staveniskách. Vďaka jednoduchej konštrukcii motora je údržba jednoduchá a šetrí náklady na náhradné diely.
  • Dvojtaktný motor je plne funkčný aj v šikmej polohe. Motor sa tak dá bez problémov naštartovať, aj keď dusadlo ležalo na boku.
Dvojtaktné ubíjadlo BS50-2 v zákopovej aplikácii

Veľký zdvih, vysoká sila úderu

  • Dvojtaktné dusadlá ponúkajú silný pracovný výkon, pretože disponujú veľkým zdvihom spojeným s vysokou energiou úderu, vysokou dusacou frekvenciou a rýchlym chodom vpred.
Ubíjadlo Wacker Neuson v zákopovej aplikácii

Rýchly chod vpred

  • Rýchly chod vpred umožňuje efektívnu prácu s vysokým plošným výkonom.

Ďalšie funkcie

2-taktné dusadlo BS30

Štíhla, kompaktná konštrukcia s optimálnym ťažiskom stroja

  • Kompaktná konštrukcia s hlbokým ťažiskom stroja ponúka chod bezpečný proti prevráteniu a uľahčuje manévrovanie, predovšetkým v úzkych priekopách.
Ilustrácia ekológia nulové emisie

Katalyzátor (2-taktný motor)

  • Veľmi nízke emisie CO (oxid uhoľnatý), ktoré sú výrazne nižšie ako pri štvortaktnom dusadle. To umožňuje bezproblémové použitie v priekopách.
2-taktné dusadlo BS30

Robustný úderový mechanizmus

  • Úderový mechanizmus je vybavený tlmením, vďaka ktorému je mimoriadne robustný a trváci. Tým sa predchádza opotrebovaniu a poškodeniu úderového mechanizmu.

Kontaktuj nás

* Povinné polia