AS50e/AS60e

Elektrické dusadlá AS62e/AS68e

Elektrické dusadlá AS62e/AS68e: Vybavenie všetkých klasických prác dusadlom bez emisií

S akumulátorovým dusadlom pracuje operátor úplne bez emisií. Akumulátorové dusadlo je pritom prospešné nielen pri zhutňovaní zeminy v priekopách, ale odľahčuje operátora a životné prostredie na každom stavenisku. Jedno nabitie akumulátora pritom stačí na vybavenie všetkých prác priemerného pracovného dňa. Akumulátor sa dá niekoľkými pohybmi rukou vymeniť bez potreby náradia a môže sa použiť v mnohých ďalších stavebných zariadeniach Wacker Neuson.

Elektrické dusadlá AS62e/AS68e

Bezúdržbový elektromotor

 • Údržbárske práce, aké sú nutné pri spaľovacích motoroch, úplne odpadajú. Nedochádza napríklad k žiadnym problémom so znečistením karburátora alebo nekvalitným olejom. To značne znižuje výdavky na údržbu a náklady počas životnosti stroja.
Elektrické dusadlá AS62e/AS68e

Akumulátorový systém Battery One

 • Battery One je štandardizovaný a ľahko použiteľný akumulátorový systém, ktorý sa spolieha na udržateľné nasadenie stavebných zariadení bez emisií CO₂.
 • Akumulátory a nabíjačky Battery One sa dajú používať nielen vo všetkých batériových elektrických zariadeniach Wacker Neuson, ale aj v stavebných zariadeniach ďalších výrobcov. Idea: Štandard akumulátora ohromne uľahčuje prevádzku na stavenisku, pretože v logistike staveniska sa musí zohľadniť len jeden akumulátorový a jeden nabíjací systém.
Elektrické dusadlá AS62e/AS68e

Ergonomický vodiaci strmeň

 • Vodiaci oblúk strmeň v oblasti úchopu zakrivený tvar. Ten umožňuje ergonomické držanie rúk, pri ktorom sú odľahčené zápästia.
Akumulátorové stroje sa spúšťajú stlačením tlačidla

Jednoduché štartovanie

 • Akumulátor sa dá úplne jednoducho a spoľahlivo naštartovať stlačením tlačidla aj pri nízkych teplotách alebo vo vysokej nadmorskej výške. Štartovanie stlačením tlačidla je oveľa pohodlnejšie než štartovanie lankom.
 • Po vypnutí zariadenia zostane akumulátor päť minút aktívny v pohotovostnom režime. Počas tejto doby je možné prevádzku obnoviť stlačením tlačidla Štart – bez nutnosti samostatnej aktivácie akumulátora. Vďaka tomu je proces štartovania ešte jednoduchší a pohodlnejší.
Aktívne chladenie

Aktívne chladenie

 • Aktívne chladenie akumulátora zabezpečuje vylepšené riadenie teploty a prispieva tak k dlhšej dobe chodu, najmä pri vysokých okolitých teplotách.
 • Aktívne chladenie akumulátora sa vykonáva nielen počas prevádzky, ale aj v pohotovostnom režime.

Ďalšie funkcie

Ilustrácia ekológia nulové emisie

Žiadne emisie výfukových plynov

 • Operátor nie je vystavený žiadnym emisiám výfukových plynov. Zariadenie sa tak môže bez obmedzení používať v priekopách, tuneloch a interiéroch. Práca je pre operátora príjemnejšia a zdravšia ako so zariadeniami poháňanými palivom.
 • To, že zariadenia nevypúšťajú emisie, otvára možnosti nasadenia v oblastiach s osobitnými ekologickými podmienkami.
Elektrické dusadlá AS62e/AS68e

Odnímateľný akumulátor

 • Akumulátor sa dá niekoľkými pohybmi rukou vybrať bez potreby náradia a vložiť do iného zariadenia. Použitie jediného akumulátora pre viaceré zariadenia na stavenisku je vďaka tomu jednoducho a rýchlo možné.
 • Na stavenisku sa dá veľmi rýchlo a jednoducho vymeniť vybitý akumulátor za nabitý.
Aplikácia Battery One

Aplikácia Battery One

 • Aktualizujte svoje akumulátory: pomocou bezplatnej a ľahko použiteľnej aplikácie Battery One môžete vykonávať aktualizácie softvéru svojich akumulátorov, aby ste vždy využívali najnovšie funkcie a vylepšenia.
 • Informácie o stave akumulátora a výkone akumulátora: Majte vždy prehľad o stave svojich akumulátorov s podrobnými informáciami o State of Health (zdravotný stav) a State of Charge (stav nabitia).
Lítium-iónová batéria BP1000 štúdiový obraz zadná strana

Dlhá doba chodu na jedno nabitie akumulátora

 • Jedno nabitie akumulátora spravidla postačuje na obvyklú prácu jedného celého pracovného dňa. Nie je tak nutné prerušenie pracovného procesu v dôsledku dobíjania a použitie náhradného akumulátora.

Kontaktuj nás

* Povinné polia