CB250

Charging Box CB250

Charging Box CB250: Powerbanka pre stavenisko

Lítiovo-iónový akumulátor CB250 je powerbankou pre stavenisko. Ako dočasný, flexibilný napájací zdroj zásobuje Charging Box celé stavenisko prúdom bez emisií hluku a výfukových plynov. Vďaka vysokej mobilite sa dá zásobník energie flexibilne prepraviť na príslušné miesto nasadenia a použiť tam na rôzne účely, ako napríklad na nabíjanie akumulátorových strojov alebo na zachytenie špičiek zaťaženia.

Ilustračná ekonomická efektívnosť

Dva prevádzkové režimy

  • Akumulátor umožňuje sebestačné napájanie v izolovanej prevádzke.
  • V sieťovej prevádzke je možné Charging Box prevádzkovať v kombinácii s existujúcou elektrickou sieťou, pričom je možné súčasné nabíjanie a vybíjanie. Vďaka tomu je možné stabilizovať nestabilné elektrické siete a zachytiť špičky zaťaženia.
Charging Box CB250

Rôzne zásuvky

  • Akumulátor disponuje všetkými bežnými druhmi pripojenia, čo umožňuje flexibilné nabíjanie Charging Boxu a pripojenie rozličných spotrebičov.
Akumulátorové stroje sa spúšťajú stlačením tlačidla

Jednoduchý proces spúšťania

  • Intuitívnym procesom spúšťania je možné zásobník energie jednoducho a spoľahlivo spustiť.

Ďalšie funkcie

Ilustrácia ekológia nulové emisie

Žiadne emisie výfukových plynov

  • Operátor nie je vystavený žiadnym emisiám výfukových plynov. Zariadenie sa tak môže bez obmedzení používať v priekopách, tuneloch a interiéroch. Práca je pre operátora príjemnejšia a zdravšia ako so zariadeniami poháňanými palivom.
  • To, že zariadenia nevypúšťajú emisie, otvára možnosti nasadenia v oblastiach s osobitnými ekologickými podmienkami.

Kontaktuj nás

* Povinné polia