803

Konvenčné pásové rýpadlo 803

Konvenčné pásové rýpadlo 803: Najmenší a zároveň bez emisií

803 je najmenšie rýpadlo Wacker Neuson – keď však ide o výkon, nenecháva otvorené absolútne žiadne priania. Získa si vás veľmi malou šírkou iba 700 mm. Dokonale sa tak prispôsobí vnútorným dverám a vďaka svojim gumovým pásom šetrí podlahovú krytinu. Mimoriadny dôraz sa kládol na hydraulický výkon. Prídavné zariadenia ako prispôsobené hydraulické kladivo Wacker Neuson môže bez problémov poháňať sériová prídavná hydraulika. S voliteľným elektro-hydraulickým agregátom (HPU) sa minirýpadlo stáva ideálnym pracovným zariadením pre miesta nasadenia bez emisií a pri rovnakom výkone sa môže prevádzkovať elektricky a tým pádom bez výfukových plynov.

803 dualpower pri použití pri búracích prácach pomocou hydraulického kladiva

dual power

 • Okrem existujúceho dieselového motora sa dá pásové rýpadlo poháňať aj elektrohydraulickým agregátom – jednoducho pripojiť a ďalej pracovať s rovnakým výkonom. To umožňuje flexibilné prispôsobenie príslušnej pracovnej situácii a zväčšuje spektrum nasadenia pre práce v uzavretých priestoroch a centrách miest.
 • Pre dopravenie agregátu (HMU) na miesto nasadenia sa agregát jednoducho zavesí na zarovnávaciu radlicu.
Minirýpadlo 803 jazdí cez úzky vchod

Sklopný bezpečnostný oblúk ROPS

 • Roll-Over-Protection-Structure (ROPS) slúži ako ochrana proti prevráteniu. Pred nízkymi prejazdmi alebo ľahšou prepravou stroja sa úplne jednoducho sklopí, bez toho, aby spôsobil presah zadnej časti.
Bagrovanie s 803 dualpower a odvoz sutiny reťazovým vyklápačom DT08

Sériová jednocestná prídavná hydraulika

 • Sériová jednocestná prídavná hydraulika poskytuje flexibilitu v nasadení, vďaka čomu je prevádzka s kladivom vždy možná. Voliteľne je možné prestavenie na dvojcestnú prídavnú hydrauliku, okrem iného pre aplikácie otočnej lyžice. Rýpadlo sa preto optimálne hodí na búracie a renovačné práce na úzkom priestore.
Studio image 803 engine

Najvyšší výkon motora vo svojej triede

 • Sila a výkon motora v triede profesionálov: osvedčený 3-valcový dieselový motor je efektívny, hospodárny a spoľahlivý silák.
Vďaka svojim kompaktným rozmerom môže 803 ľahko prejsť interiérovými dverami

Hydraulický teleskopický podvozok s rozšírením zhŕňacej radlice

 • Hydraulický teleskopický podvozok s maximálnou vonkajšou šírkou 860 mm poskytuje stabilitu. V okamihu sa dá zasunúť na šírku 700 mm. Obsahuje sklopné rozšírenie zhŕňacej radlice, čo umožňuje individuálne prispôsobenie miestu nasadenia. Prvky na rozšírenie pritom vždy zostávajú spojené so zariadením a preto sa nestratia.

Ďalšie funkcie

Bager 803 na prívesnom vozíku

Jednoduchá preprava na prívese pre osobné automobily

 • S prívesom pre osobné automobily na ďalšie stavenisko? Žiadny problém – nízka hmotnosť umožňuje prepravu vrátane prídavného nástroja pomocou 3,5 t prívesu.
Konvenčné pásové rýpadlo 803

Optimálne prístupy pri údržbe

 • Za vysokou produktivitou rýpadla nie je len robustná technika. Vďaka rýchlo a dobre prístupným miestam údržby sa dá väčšina servisných prác vybaviť za krátky čas.
Konvenčné pásové rýpadlo 803

Kompaktné rozmery

 • Vysoká bezpečnosť pri preprave, úspora nákladov a času, vysoká flexibilita. Rýpadlo boduje nízkou nástupnou výškou, malými vonkajšími rozmermi vďaka inteligentnému usporiadaniu komponentov a stará sa o vyššiu stabilitu vďaka nízkemu ťažisku.
 • Či už pri preprave alebo pri stiesnených priestorových podmienkach: Vďaka kompaktnej konštrukcii sa dá rýpadlo úplne jednoducho odviezť na ďalšie miesto nasadenia. A na stavenisku sa stroj aj v prípade obmedzeného priestoru dostane všade ľahko a rýchlo – pre vysokú efektívnosť pri každom nasadení.
Konvenčné pásové rýpadlo 803

Tepelná odolnosť

 • Práca pri plnom zaťažení je kedykoľvek možná až do okolitej teploty 45 °C. Stabilná úroveň teploty vedie k dlhšej životnosti hydraulických komponentov a zvýšenej produktivite rýpadla.
Demolačné práce pomocou hydraulického kladiva na bagre v akcii

Ochrana proti úlomkom

 • Bezpečná práca vďaka optimalizovanej ochrane proti úlomkom, predovšetkým v prevádzke s kladivom.

Kontaktuj nás

* Povinné polia