ET145

Práca bagra s ET145 v akcii

Konvenčné pásové rýpadlo ET145: Šampión v kompaktnej triede

ET145 prináša ohromný prírastok výkonu, bez toho, aby veľkosť rýpadla mohla predstavovať prekážku. Ponúka optimálny pomer výkonu, pohyblivosti a stability. Až 5 prídavných riadiacich obvodov, z toho 3 individuálne nastaviteľné, pre multifunkčné prídavné zariadenia a rozsiahle možnosti nasadenia.

Bagrovanie s ET145 v teréne

Otočná konzola

 • Pomocou otočnej konzoly je možné natočiť systém ramien do oboch smerov nezávisle od polohy nadstavby. To umožňuje presnú prácu pozdĺž múrov alebo priekop. Uľahčuje sa práca okolo prekážok alebo v plynulej premávke a zväčšuje sa rozsah viditeľnosti pri výkopových prácach.
Práca bagra s ET145 v akcii

Pohodlná, presklená kabína vodiča

 • Veľká, presklená a sklopná kabína vodiča so strešným oknom poskytuje operátorovi optimálny výhľad z vozidla na jeho pracovnú oblasť. Má tak vždy dobrý prehľad o svojom pracovisku, kolegoch a eventuálnych nebezpečenstvách.
 • Na servisné a opravárenské práce sa dá jednoducho demontovať. Všetky hydraulické funkcie rýpadla pritom zostávajú k dispozícii.
Konvenčné pásové rýpadlo ET145

7'‘ displej v kombinácii s cúvacou kamerou

 • Veľký, multifunkčný 7-palcový displej sa stará o dokonalý prehľad všetkých funkcií stroja a zobrazuje príslušné obrázky z kamery. Cúvacia kamera na rýpadle umožňuje bezpečné cúvanie. Po jej otočení sa navyše zlepší výhľad na stroj.
Práca bagra s ET145 v akcii

Až 5 prídavných riadiacich obvodov z výrobného závodu

 • Vďaka voliteľným prídavným riadiacim obvodom je možné rýpadlo vybaviť mnohými prídavnými zariadeniami. V okamihu sa tak zvýšia možnosti nasadenia a tým pádom vyťaženie rýpadla.
Konvenčné pásové rýpadlo ET145

AUX I

 • Prídavná hydraulika ponúka možnosť nasadenia tak výkonného hydraulického kladiva, ako aj prestavenia na otočnú lyžicu alebo zemný vrták.
 • Voliteľne dva smery prúdu alebo prepnutie na beztlakový spätný tok

Ďalšie funkcie

Štúdiová fotografia ET145 bočný pohľad s kabínou

AUX II

 • AUX II (3. riadiaci okruh) voliteľne k dispozícii.
ET42 viazacie oči

8 veľkých upínacích ôk

 • Šesť veľkých upínacích ôk na ráme podvozka a dve na zhŕňacej radlici robia nakládku a prepravu jednoduchou a bezpečnou.
 • Oká sú dokonale umiestnené pre bezpečné upevnenie stroja a dobre sa hodia aj pre veľké háky.
Práca bagra s ET145 v akcii

Nízke emisie hluku

 • Nízky hluk motora umožňuje jednoduchú komunikáciu na stavenisku a nižšie zaťaženie operátora.
Konvenčné pásové rýpadlo ET145

Optimálne prístupy pri údržbe

 • Za vysokou produktivitou rýpadla nie je len robustná technika. Vďaka rýchlo a dobre prístupným miestam údržby sa dá väčšina servisných prác vybaviť za krátky čas.
Konvenčné pásové rýpadlo ET145

Jog Dial

 • Z automobilového priemyslu známy systém Jog Dial vrátane prehľadného displeja umožňuje intuitívny výber správnych prevádzkových nastavení pomocou otočného tlačidla, ako aj rôzne nastavenia pomocou klávesnice. Režim ECO je štandardný režim pre efektívnu prácu s úsporou paliva, režim HI znamená maximálny výkon čerpadla a rýchlu, energickú prácu, zatiaľ čo režim LOW mimoriadne presnú, citlivú prácu.
Konvenčné pásové rýpadlo ET145

Kompaktné rozmery

 • Vysoká bezpečnosť pri preprave, úspora nákladov a času, vysoká flexibilita. Rýpadlo boduje nízkou nástupnou výškou, malými vonkajšími rozmermi vďaka inteligentnému usporiadaniu komponentov a stará sa o vyššiu stabilitu vďaka nízkemu ťažisku.
 • Či už pri preprave alebo pri stiesnených priestorových podmienkach: Vďaka kompaktnej konštrukcii sa dá rýpadlo úplne jednoducho odviezť na ďalšie miesto nasadenia. A na stavenisku sa stroj aj v prípade obmedzeného priestoru dostane všade ľahko a rýchlo – pre vysokú efektívnosť pri každom nasadení.

Kontaktuj nás

* Povinné polia