ET65

Konvenční Pásové rýpadlo ET65

Konvenční Pásové rýpadlo ET65: Najvýkonnejšie vo svojej triede.

ET65 je rýpadlo, aké si používatelia želajú. Vysoko výkonný stroj, ktorý prekvapuje svojou kompaktnou konštrukciou a ovládateľnosťou. Silný výkopový výkon vďaka vysokým rýpacím silám a výkonný motor sú ďalšími plusovými bodmi, ktoré z rýpadla robia univerzálny stroj na stavenisku.

Konvenční Pásové rýpadlo ET65

Výkonný pohon s LUDV

  • Rýchle pracovné cykly a flexibilnejšie nasadenia vďaka výkonnému pohonu, v kombinácii s hydraulickým systémom Load Sensing (LUDV), umožňujú pohodlné riadenie rýpadla bez únavy. Nezávisle od premiestňovaného nákladu zostávajú riadiace pohyby na joysticku rovnaké. To vedie okrem zvýšeného komfortu pri obsluhe k vyššiemu výkonu pri súčasnom znížení spotreby.
Konvenční Pásové rýpadlo ET65

Trojdielny výložník

  • Trojdielny výložník ponúka zvýšenú pohyblivosť a tým pádom väčší akčný rádius, lebo prídavný kĺb umožňuje, aby sa dala lyžica pritiahnuť úplne k podvozku, resp. zarovnávacej radlici. Ideálny, keď je potrebné prejsť úzkymi miestami alebo odpratať prekážku z cesty. Rýpadlo navyše boduje väčšou výsypnou výškou a ešte väčším hĺbkovým dosahom.
Konvenční Pásové rýpadlo ET65

3-bodová kinematika

  • S 3-bodovou kinematikou sa bežné ovládanie lyžice pozdvihlo na novú úroveň. Vďaka tejto „3-čapovej konštrukcii“ sa uhol otáčania lyžice rozšíri na 200 stupňov – to je o 10 % viac ako pri bežnom ovládaní lyžice. Zvýši sa tým zvislá hĺbka zapichovania, ako aj rýpacie sily. Rýpadlo už nie je potrebné tak často premiestňovať a efektívnosť sa výrazne zvýši.
Konvenční Pásové rýpadlo ET65

Väčší komfort v kabíne

  • Ergonomicky optimalizovaná kabína vodiča sériovo garantuje najvyšší komfort pri obsluhe. Okrem toho ponúka presadenú polohu ramena, rôzne polohy čelných skiel, slnečnú roletu, ako aj veľké strené okno pre optimálne podmienky viditeľnosti. Množstvo ďalších možností výbavy, ako je vyhrievanie sedadla, automatická klimatizácia, cúvacia kamera so 7'' displejom, vzduchom odpružené sedadlo vodiča, dopomáhajú k ešte väčšej pohode na pracovisku.

Ďalšie funkcie

ET42 viazacie oči

8 veľkých upínacích ôk

  • Šesť veľkých upínacích ôk na ráme podvozka a dve na zhŕňacej radlici robia nakládku a prepravu jednoduchou a bezpečnou.
  • Oká sú dokonale umiestnené pre bezpečné upevnenie stroja a dobre sa hodia aj pre veľké háky.
Konvenční Pásové rýpadlo ET65

Intuitívny koncept obsluhy

  • Intuitívny koncept obsluhy umožňuje jednoduché a rozsiahle riadenie rýpadla. Stroj sa ovláda pomocou joysticku, displeja, Jog Dial a klávesnice. Rýchlo a jednoducho tým uložíte prídavné zariadenia a množstvá oleja pre prídavné riadiace okruhy.
Konvenční Pásové rýpadlo ET65

Nízka konštrukčná výška

  • Inteligentné usporiadanie komponentov vo vnútri stroja sa stará o veľmi malé vonkajšie rozmery, čo umožňuje nasadenie obzvlášť v úzkych podmienkach staveniska a nízke prejazdné výšky. Vďaka tomu je každá preprava, ako aj nastupovanie a vystupovanie, jednoduché a nekomplikované. Nízke ťažisko sa stará o dobrú stabilitu.
Konvenční Pásové rýpadlo ET65

Optimálne prístupy pri údržbe

  • Za vysokou produktivitou rýpadla nie je len robustná technika. Vďaka rýchlo a dobre prístupným miestam údržby sa dá väčšina servisných prác vybaviť za krátky čas.
Konvenční Pásové rýpadlo ET65

Tepelná odolnosť

  • Práca pri plnom zaťažení je kedykoľvek možná až do okolitej teploty 45 °C. Stabilná úroveň teploty vedie k dlhšej životnosti hydraulických komponentov a zvýšenej produktivite rýpadla.

Kontaktuj nás

* Povinné polia