ET90

Konvenční Pásové rýpadlo ET90

Konvenční Pásové rýpadlo ET90: Úsporný silák

Spotreba paliva modelu ET90 je až o 20 percent nižšia ako pri porovnateľných modeloch – to výrazne znižuje prevádzkové náklady. Zároveň boduje v akcii s vynikajúcim výkonom motora a hydrauliky. Táto efektívna kombinácia sa stará o prvotriedne rýpacie sily s vylamovacou silou vyššou až o 20 %. Hospodárny hydraulický systém Load Sensing naopak umožňuje jemné ovládanie pohybov zdvíhacieho ramena pri súčasne maximálnom výkone. Či už sila alebo presnosť – ET 90 je presne to správne rýpadlo pre každé nasadenie.

Konvenční Pásové rýpadlo ET90

Trojdielny výložník

  • Trojdielny výložník ponúka zvýšenú pohyblivosť a tým pádom väčší akčný rádius, lebo prídavný kĺb umožňuje, aby sa dala lyžica pritiahnuť úplne k podvozku, resp. zarovnávacej radlici. Ideálny, keď je potrebné prejsť úzkymi miestami alebo odpratať prekážku z cesty. Rýpadlo navyše boduje väčšou výsypnou výškou a ešte väčším hĺbkovým dosahom.
Konvenční Pásové rýpadlo ET90

Až 4 prídavné riadiace okruhy z výrobného závodu

  • Vďaka voliteľným prídavným riadiacim okruhom sa môže rýpadlo vybaviť množstvom prídavných zariadení. V okamihu sa zvýšia možnosti nasadenia a stúpne vyťaženie rýpadla.

Ďalšie funkcie

ET42 viazacie oči

8 veľkých upínacích ôk

  • Šesť veľkých upínacích ôk na ráme podvozka a dve na zhŕňacej radlici robia nakládku a prepravu jednoduchou a bezpečnou.
  • Oká sú dokonale umiestnené pre bezpečné upevnenie stroja a dobre sa hodia aj pre veľké háky.
Konvenční Pásové rýpadlo ET90

Optimálne prístupy pri údržbe

  • Za vysokou produktivitou rýpadla nie je len robustná technika. Vďaka rýchlo a dobre prístupným miestam údržby sa dá väčšina servisných prác vybaviť za krátky čas.

Kontaktuj nás

* Povinné polia