EZ17

Balast sa nakladá do sklápača 1501 pomocou EZ17

Pásové rýpadlo Zero Tail EZ17: Kompaktné, výkonné a ovládateľné

Kompaktné rýpadlo EZ17 je najvýkonnejším rýpadlom Zero Tail vo svojej triede. Veľkoobjemový dieselový motor, LUDV (Load Sensing System) a inovatívny chladiaci systém garantujú najvyššiu výkonnosť a efektívnosť. Kompaktný a robustný dizajn zaručuje dlhú životnosť. Cez strešné okno poskytuje EZ17 operátorovi neobmedzené zorné pole.

EZ17 v akcii

Optimálne chránený valec vačky a zdvíhacieho ramena

 • Valec vačky a valec zdvíhacieho ramena sú namontované na vrchnej strane, takže ich nezničí ani kolízia so zhŕňacou radlicou ani nabratý materiál. To minimalizuje pravdepodobnosť škôd, čo na jednej strane šetrí náklady a navyše poskytuje bezpečnosť.
Pásové rýpadlo Zero Tail EZ17

Výkonný pohon s LUDV

 • Rýchle pracovné cykly a flexibilnejšie nasadenia vďaka výkonnému pohonu, v kombinácii s hydraulickým systémom Load Sensing (LUDV), umožňujú pohodlné riadenie rýpadla bez únavy. Nezávisle od premiestňovaného nákladu zostávajú riadiace pohyby na joysticku rovnaké. To vedie okrem zvýšeného komfortu pri obsluhe k vyššiemu výkonu pri súčasnom znížení spotreby.
Motor EZ17

Údržba a demontáž sú tak jednoduché ako ešte nikdy

 • EZ17 nanovo definuje praktické využitie. Kľúčom na skrutky veľkosti 17 sa na stavenisku dajú demontovať najdôležitejšie komponenty a všetko sa dá pohodlne odobrať, ľahko dosiahnuť a kontrolovať. Údržba a demontáž ešte nikdy neboli tak jednoduché ako dnes pri modeli EZ17. Lebo aj pre stavenisko platí: čas sú peniaze.
Pásové rýpadlo Zero Tail EZ17

100 % Zero Tail

 • Menej je niekedy rozhodne viac, najmä v úzkych priestoroch. Rýpadlo nemá presah zadnej časti a optimálne sa hodí na prácu priamo popri múroch a prekážkach.
Pásové rýpadlo Zero Tail EZ17

Strieška so strešným oknom

 • Strieška so strešným oknom poskytuje jasný výhľad všetkými smermi, aj smerom nahor. Okrem dokonalého výhľadu na pracovnú oblasť hrá veľkú rolu aj komfort. Ten poskytuje, okrem iného, odpružené a prestaviteľné sedadlo vodiča s koženkovým poťahom a bezpečnostným pásom.

Ďalšie funkcie

Pásové rýpadlo Zero Tail EZ17

2 rýchlosti pojazdu

 • Rýpadlo je sériovo vybavené druhým rýchlostným stupňom pojazdu. Na stavenisku sa tak dá rýchlo zmeniť poloha a ušetriť drahocenný čas.
Pásové rýpadlo Zero Tail EZ17

Hydraulické ovládanie joystickom

 • Ergonomické a robustné joysticky, ktoré pracujú kompletne proporcionálne, rozširujú funkcie a možnosti riadenia rýpadla. Operátor môže presnejšie vykonávať pohyby a pracovať sústredenejšie.
Pásové rýpadlo Zero Tail EZ17

Jednoduchá preprava na prívese pre osobné automobily

 • S prívesom pre osobné automobily na ďalšie stavenisko? Žiadny problém – nízka hmotnosť umožňuje prepravu vrátane prídavného nástroja pomocou 3,5 t prívesu.
Pásové rýpadlo Zero Tail EZ17

Množstvo prídavných zariadení

 • Vďaka voliteľným prídavným riadiacim okruhom je možné rýpadlo vybaviť mnohými prídavnými zariadeniami. V okamihu tak zväčšíte svoje možnosti nasadenia a tým pádom vyťaženie stroja.
Pásové rýpadlo Zero Tail EZ17

2 zdvíhacie oká na streche

 • Stroj sa dá jednoducho a bez problémov premiestniť na stavenisku pomocou žeriava. Vďaka tomu sa dá rýpadlo aj rýchlo naložiť a vyložiť do/z nákladného automobilu.
Pásové rýpadlo Zero Tail EZ17

Tepelná odolnosť

 • Práca pri plnom zaťažení je kedykoľvek možná až do okolitej teploty 45 °C. Stabilná úroveň teploty vedie k dlhšej životnosti hydraulických komponentov a zvýšenej produktivite rýpadla.

Kontaktuj nás

* Povinné polia