EZ17e

Pásové rýpadlo Zero Tail EZ17e

Pásové rýpadlo Zero Tail EZ17e: Plne elektrický a plný výkon

EZ17e je prvé plne elektrické minirýpadlo Zero Tail bez presahu zadnej časti. Tým, že nevypúšťa žiadne emisie, sa ideálne hodí na nasadenie v interiéroch a tiež v oblastiach, kde platia obmedzenia týkajúce sa výfukových plynov a hluku. Vďaka výkonnej lítiovo-iónovej batérii sa môže nasadiť v typický pracovný deň a v prípade potreby ďalej používať v stacionárnej sieťovej prevádzke. Patentovaná batériová technológia z vlastného vývoja s integrovaným ohrevom batérie umožňuje nabíjanie zariadenia na každom napájacom zdroji (100 až 415 V). A to bez dodatočne potrebných prác a nezávisle od okolitej teploty.

Nabíjanie cez zásuvku na EZ17e

Patentovaná batériová technológia

 • EZ17e boduje dlhou výdržou akumulátora vďaka výkonu 23,4 kWh a patentovanému, bezúdržbovému batériovému systému. Moderná lítiovo-iónová batéria s integrovaným ohrevom umožňuje nabíjanie nezávisle od okolitej teploty a dodáva výkon pre priemerný pracovný deň.
Pásové rýpadlo Zero Tail EZ17e

Znížené náklady na údržbu a servis

 • Elektrické stroje Wacker Neuson sa ľahko ošetrujú a sú výkonné. Náklady na servis sa znižujú na minimum. Batéria si nevyžaduje údržbu. Takisto odpadajú typické údržbárske práce konvenčných strojov, ako je výmena motorového oleja a filtra, a ich servisné materiálové náklady.
Búracie práce s hydraulickým kladivom na EZ17e v interiéri

Žiadne výfukové plyny, výrazne menej hluku

 • Operátor nie je vystavený žiadnym emisiám výfukových plynov a výrazne nižšej hlučnosti. Vďaka tomu je rýpadlo ideálne na použitie v priekopách, tuneloch a interiéroch. Práca je pre operátora a jeho prostredie príjemnejšia a zdravšia ako so zariadeniami poháňanými palivom.
Kapacita batérie sa zobrazuje na 7" displeji

Intuitívny koncept obsluhy

 • Intuitívny koncept obsluhy umožňuje jednoduché a rozsiahle riadenie rýpadla. Stroj sa ovláda pomocou joysticku, displeja, Jog Dial a klávesnice. Rýchlo a jednoducho tým uložíte prídavné zariadenia a množstvá oleja pre prídavné riadiace okruhy.
Pásové rýpadlo Zero Tail EZ17e

100 % Zero Tail

 • Menej je niekedy rozhodne viac, najmä v úzkych priestoroch. Rýpadlo nemá presah zadnej časti a optimálne sa hodí na prácu priamo popri múroch a prekážkach.

Ďalšie funkcie

Pásové rýpadlo Zero Tail EZ17e

2 rýchlosti pojazdu

 • Rýpadlo je sériovo vybavené druhým rýchlostným stupňom pojazdu. Na stavenisku sa tak dá rýchlo zmeniť poloha a ušetriť drahocenný čas.
Nabíjanie cez zásuvku na EZ17e

Flexibilné napájanie energiou

 • EZ17e disponuje inteligentným manažmentom nabíjania. Koncept: flexibilné napájanie energiou. Rýpadlo sa môže voliteľne prevádzkovať s napájaním z akumulátora alebo s pripojením k elektrickej sieti. V tomto druhom režime sa akumulátor zároveň aj nabíja. Domáca zásuvka alebo silnoprúdová prípojka na expresné nabíjanie? Možné sú obe.
Renovácie interiéru s EZ17e

LED pracovný svetlomet

 • Optimálne osvetlenie pracovného poľa sa stará o bezpečnosť a vyššie vyťaženie strojov aj v noci alebo pri zlých podmienkach viditeľnosti. LED technológia navyše boduje dlhou životnosťou osvetľovacích telies.
Pásové rýpadlo Zero Tail EZ17e

Jednoducho demontovateľná strieška

 • Jednoduchosť demontáže striešky umožňuje optimálny prístup pri údržbe. Demontážou striešky sa dajú aj na stavenisku rýchlo prekonať nízke prejazdné výšky a pre bezpečnú prevádzku sa znova namontuje.
Pásové rýpadlo Zero Tail EZ17e

Tepelná odolnosť

 • Práca pri plnom zaťažení je kedykoľvek možná až do okolitej teploty 45 °C. Stabilná úroveň teploty vedie k dlhšej životnosti hydraulických komponentov a zvýšenej produktivite rýpadla.
Búracie práce s hydraulickým kladivom na EZ17e v interiéri

Výkonný pohon s LUDV

 • Rýchle pracovné cykly a flexibilnejšie nasadenia vďaka výkonnému pohonu, v kombinácii s hydraulickým systémom Load Sensing (LUDV), umožňujú pohodlné riadenie rýpadla bez únavy. Nezávisle od premiestňovaného nákladu zostávajú riadiace pohyby na joysticku rovnaké. To vedie okrem zvýšeného komfortu pri obsluhe k vyššiemu výkonu pri súčasnom znížení spotreby.
Pásové rýpadlo Zero Tail EZ17e

Hydraulický teleskopický podvozok s rozšírením zrovnávacej radlice

 • Hydraulický teleskopický podvozok s max. vonkajšou šírkou 1300 mm poskytuje stabilitu. V okamihu sa dá zasunúť na šírku 990 mm. Vrátane sklopného rozšírenia zrovnávacej radlice umožňuje individuálne prispôsobenie miestu nasadenia. Prvky na rozšírenie pritom vždy zostávajú spojené so zariadením a vďaka tomu sa nestratia.
Kapacita batérie sa zobrazuje na 7" displeji

Veľký 7-palcový plnegrafický displej

 • Všetky dôležité informácie, napríklad aj stav nabitia batérie, sú prehľadne zobrazené na 7-palcovom grafickom displeji. Nová je aj možnosť obsluhy rýchloupínača cez displej a už nie páčkou zhŕňacej radlice.

Kontaktuj nás

* Povinné polia