ET18

3 rýpadlá ET18, ET20 a ET24 pri výkopových prácach

Konvenčné pásové rýpadlo ET18: Celkový výkon, ktorý vás presvedčí.

S rýpadlom ET18 stanovuje Wacker Neuson nové štandardy v 1,7 až 2,4-tonovej triede. Kombinácia osvedčených prvkov a inteligentných prístupov k vývoju sa prejavuje na vyššom výkone a efektívnosti. Premyslené funkcie ako veľká kabína a mechanizmus dvojdielneho čelného skla navyše zvyšujú komfort pre operátora.

Konvenčné pásové rýpadlo ET18

Výkonný pohon

 • Vďaka vysokému hnaciemu výkonu je maximálny výkon rýpadla k dispozícii v každom pracovnom bode. To prináša až o 30 % vyššiu silu pre ešte lepší výkon.
Konvenčné pásové rýpadlo ET18

Druhé dvere kabíny pre obojstranné nastupovanie a vystupovanie

 • Kabínu rýpadla je voliteľne možné vybaviť druhými dverami vodiča. To uľahčuje nastupovanie a vystupovanie zvlášť v obmedzených alebo šikmých priestorových podmienkach.

Ďalšie funkcie

Konvenčné pásové rýpadlo ET18

Množstvo prídavných zariadení

 • Vďaka voliteľným prídavným riadiacim okruhom je možné rýpadlo vybaviť mnohými prídavnými zariadeniami. V okamihu tak zväčšíte svoje možnosti nasadenia a tým pádom vyťaženie stroja.
Konvenčné pásové rýpadlo ET18

2 zdvíhacie oká na streche

 • Stroj sa dá jednoducho a bez problémov premiestniť na stavenisku pomocou žeriava. Vďaka tomu sa dá rýpadlo aj rýchlo naložiť a vyložiť do/z nákladného automobilu.
Konvenčné pásové rýpadlo ET18

Jednoduchá preprava na prívese pre osobné automobily

 • S prívesom pre osobné automobily na ďalšie stavenisko? Žiadny problém – nízka hmotnosť umožňuje prepravu vrátane prídavného nástroja pomocou 3,5 t prívesu.
Konvenčné pásové rýpadlo ET18

Pohodlná, presklená kabína vodiča

 • Veľká, presklená a sklopná kabína vodiča so strešným oknom poskytuje operátorovi optimálny výhľad z vozidla na jeho pracovnú oblasť. Má tak vždy dobrý prehľad o svojom pracovisku, kolegoch a eventuálnych nebezpečenstvách.
 • Na servisné a opravárenské práce sa dá jednoducho demontovať. Všetky hydraulické funkcie rýpadla pritom zostávajú k dispozícii.

Kontaktuj nás

* Povinné polia