IRFUflex

Modulárne ponorné vibrátory IRFUflex

Modulárne ponorné vibrátory IRFUflex: Maximálna flexibilita so systémom modulárneho ponorného vibrátora

Vysokofrekvenčný ponorný vibrátor s modulárnou konštrukciou radu IRFUflex ponúka možnosť s jedným meničovým dielom kombinovať hlavové diely rôznych veľkostí. Na stavenisku sú tak vždy pripravené na rozličné úlohy a v prípade opotrebenia sa dajú rýchlo a jednoducho dovybaviť. Robustné spojovacie miesto sa dá ovládať niekoľkými pohybmi rukou. IRFUflex je variantom radu IRFU a tým pádom ide o výkonný ponorný vibrátor na profesionálnu nepretržitú prevádzku s vysokými nárokmi na výsledok zhutňovania.

Osobný strážca pre vnútorné vibrátory štúdiový obrázok spredu

Bodyguard

 • Bodyguard ponúka bezpečnosť aj pri napätiach, ktoré prekračujú rozsah ochranného nízkeho napätia. Z tohto dôvodu sa môže IRFU prevádzkovať aj na napájacích zdrojoch, ktoré nie sú zabezpečené proti chybnému prúdu. Zníži sa tak potenciál nebezpečenstva na stavenisku.
 • Bodyguard nepretržite monitoruje prietok prúdu. V prípade chybného prúdu sa do 3 milisekúnd preruší prívod prúdu. Operátor a zariadenie sú tak optimálne chránené.
Ilustrácia Wacker Neuson prevodník

Teleso vypínača s integrovaným meničom frekvencie

 • Vďaka integrovanému meniču frekvencie nie je nutné žiadne ďalšie zariadenie. Operátor pracuje s kompaktnou jednotkou a šetrí tým náklady na prepravu po stavenisku.

Ďalšie funkcie

Ilustrácia Wacker Neuson RPM stabilné motory

Výkonný elektromotor so stabilnými otáčkami

 • Vďaka konštantne vysokým otáčkam dosahuje tento vysokofrekvenčný ponorný vibrátor spoľahlivý zhutňovací výkon a zaisťuje tak vysokú kvalitu výsledku a efektívnosť zhutňovania.
 • Motory sú z vlastného vývoja Wacker Neuson a vyrábajú sa v Nemecku. To zabezpečuje konštantne vysoký výkon motora a kvalitu.
Vibračná hlava IRFU vysokofrekvenčného ponorného vibrátora je úplne vytvrdená.

Teleso hlavy kompletne kalené

 • Teleso hlavy je kompletne kalené, vďaka čomu je hlava mimoriadne robustná a zabraňuje rýchlemu opotrebovaniu.
Modulárne ponorné vibrátory IRFUflex

Made in Germany

 • Vysoký štandard kvality, vysoký výkon a dlhá životnosť sú zaručené, pretože zariadenie bolo vyvinuté a vyrobené v Nemecku.
Modulárne ponorné vibrátory IRFUflex

Ochranný tepelný spínač

 • Rad IR je vybavený ochranným tepelným spínačom. Ak ponorný vibrátor beží príliš dlho mimo betónu, automaticky ho vypne, aby zabránil prehriatiu motora. To predlžuje životnosť zariadenia.
Hlava vibrátora s valčekovými ložiskami pre interný vibrátor IRFU štúdiový obrázok

Vibračná hlava s valčekovým ložiskom

 • Valčekové ložisko je robustné s dlhou životnosťou, predovšetkým aj pri používaní v náročných podmienkach na stavenisku, ako napr. pri nárazoch telesa hlavy na zem mimo betónu.
Modulárne ponorné vibrátory IRFUflex

Spojovacie miesto sa dá len niekoľkými otáčkami odskrutkovať alebo zaskrutkovať rukou

 • Výmena hlavicovej časti funguje veľmi rýchlo a nekomplikovane, pretože nie je potrebný napríklad zverák alebo otvorený kľúč.
Modulárne ponorné vibrátory IRFUflex

Modulárny systém

 • Modulárna konštrukcia umožňuje zariadenie vhodne nakonfigurovať na každé nasadenie.
 • Na použitie ponorného vibrátora v rôznych veľkostiach je potrebná len jedna pohonná jednotka, čo šetrí obstarávacie náklady a náklady na údržbu.

Kontaktuj nás

* Povinné polia