Rad IRSE-FU

Vysokofrekvenčné ponorné vibrátory IRSE-FU

Vysokofrekvenčné ponorné vibrátory IRSE-FU: Viac komfortu pri zhutňovaní betónu

Vysokofrekvenčné ponorné vibrátory radu IRSE FU od Wacker Neuson majú krátku ochrannú hadicu, ktorá je zakončená praktickou rukoväťou LowVib. Ergonomicky tvarovaná rukoväť s tlmením vibrácií ponúka najmä pri zhutňovaní podlahových a stropných panelov vysoký komfort pri obsluhe. Rovnako ako všetky ponorné vibrátory Wacker Neuson, aj modely IRSEN/IRSE-FU sú kvalitne spracované a vyznačujú sa mnohými detailmi.

Osobný strážca pre vnútorné vibrátory štúdiový obrázok spredu

Bodyguard

 • Bodyguard ponúka bezpečnosť aj pri napätiach, ktoré prekračujú rozsah ochranného nízkeho napätia. Z tohto dôvodu sa môže IRFU prevádzkovať aj na napájacích zdrojoch, ktoré nie sú zabezpečené proti chybnému prúdu. Zníži sa tak potenciál nebezpečenstva na stavenisku.
 • Bodyguard nepretržite monitoruje prietok prúdu. V prípade chybného prúdu sa do 3 milisekúnd preruší prívod prúdu. Operátor a zariadenie sú tak optimálne chránené.
Vodiaca rukoväť IRSEN používaná na stavbe

Rukoväť (LowVib)

 • Ergonomická rukoväť bez vibrácií ponúka vysoký komfort pri obsluhe, predovšetkým pri zhutňovaní betónu na veľkých plochách, ako napr. stropy a podlahy.
Ilustrácia Wacker Neuson RPM stabilné motory

Výkonný elektromotor so stabilnými otáčkami

 • Vďaka konštantne vysokým otáčkam dosahuje tento vysokofrekvenčný ponorný vibrátor spoľahlivý zhutňovací výkon a zaisťuje tak vysokú kvalitu výsledku a efektívnosť zhutňovania.
 • Motory sú z vlastného vývoja Wacker Neuson a vyrábajú sa v Nemecku. To zabezpečuje konštantne vysoký výkon motora a kvalitu.
Ilustrácia Wacker Neuson prevodník

Teleso vypínača s integrovaným meničom frekvencie

 • Vďaka integrovanému meniču frekvencie nie je nutné žiadne ďalšie zariadenie. Operátor pracuje s kompaktnou jednotkou a šetrí tým náklady na prepravu po stavenisku.

Ďalšie funkcie

Vibračná hlava IRFU vysokofrekvenčného ponorného vibrátora je úplne vytvrdená.

Teleso hlavy kompletne kalené

 • Teleso hlavy je kompletne kalené, vďaka čomu je hlava mimoriadne robustná a zabraňuje rýchlemu opotrebovaniu.
Vysokofrekvenčné ponorné vibrátory IRSE-FU

Ochranný tepelný spínač

 • Rad IR je vybavený ochranným tepelným spínačom. Ak ponorný vibrátor beží príliš dlho mimo betónu, automaticky ho vypne, aby zabránil prehriatiu motora. To predlžuje životnosť zariadenia.
Hlava vibrátora s valčekovými ložiskami pre interný vibrátor IRFU štúdiový obrázok

Vibračná hlava s valčekovým ložiskom

 • Valčekové ložisko je robustné s dlhou životnosťou, predovšetkým aj pri používaní v náročných podmienkach na stavenisku, ako napr. pri nárazoch telesa hlavy na zem mimo betónu.
Vysokofrekvenčné ponorné vibrátory IRSE-FU

Made in Germany

 • Vysoký štandard kvality, vysoký výkon a dlhá životnosť sú zaručené, pretože zariadenie bolo vyvinuté a vyrobené v Nemecku.
Inovácia

Rozmanitosť variantov

 • Veľký výber rôznych veľkostí hlavíc a ochranných hadíc pokrýva veľmi široké spektrum použití. Nájdete tak riešenia pre každé stavenisko, aj pri extrémnych požiadavkách.

Kontaktuj nás

* Povinné polia