AS50e/AS60e

Elektrické dusadlá AS50e/AS60e

Elektrické dusadlá AS50e/AS60e: Vybavenie všetkých klasických prác dusadlom bez emisií

S akumulátorovým dusadlom pracuje operátor úplne bez emisií. Akumulátorové dusadlo je pritom prospešné nielen pri zhutňovaní zeminy v priekopách, ale odľahčuje operátora a životné prostredie na každom stavenisku. Jedno nabitie akumulátora pritom stačí na vybavenie všetkých prác priemerného pracovného dňa. Akumulátor sa dá niekoľkými pohybmi rukou vymeniť bez potreby náradia a môže sa použiť v mnohých ďalších stavebných zariadeniach Wacker Neuson.

Ilustračná ekonomická efektívnosť

Nízke náklady na energiu

 • Pretože je elektrický prúd oveľa lacnejší než palivo, vznikajú len veľmi nízke prevádzkové náklady. Počas celej životnosti zariadenia to vedie k vysokým úsporám.
Ilustrácia ekológia nulové emisie

Žiadne emisie výfukových plynov

 • Operátor nie je vystavený žiadnym emisiám výfukových plynov. Zariadenie sa tak môže bez obmedzení používať v priekopách, tuneloch a interiéroch. Práca je pre operátora príjemnejšia a zdravšia ako so zariadeniami poháňanými palivom.
 • To, že zariadenia nevypúšťajú emisie, otvára možnosti nasadenia v oblastiach s osobitnými ekologickými podmienkami.
Elektrické dusadlá AS50e/AS60e

Bezúdržbový elektromotor

 • Údržbárske práce, aké sú nutné pri spaľovacích motoroch, úplne odpadajú. Nedochádza napríklad k žiadnym problémom so znečistením karburátora alebo nekvalitným olejom. To značne znižuje výdavky na údržbu a náklady počas životnosti stroja.
Akumulátorové stroje sa spúšťajú stlačením tlačidla

Štartovanie stlačením tlačidla

 • Akumulátor sa dá úplne jednoducho a spoľahlivo naštartovať stlačením tlačidla aj pri nízkych teplotách alebo vo vysokej nadmorskej výške.
 • Štartovanie stlačením tlačidla je oveľa pohodlnejšie než štartovanie lankom.
Lítium-iónová batéria BP1000 štúdiový obraz zadná strana

Jeden akumulátor pre všetky zariadenia

 • Akumulátor sa môže používať aj vo všetkých ostatných akumulátorových stavebných zariadeniach Wacker Neuson. Dajú sa tak ušetriť náklady pri obstarávaní ďalších zariadení.

Ďalšie funkcie

Elektrické dusadlá AS50e/AS60e

Odnímateľný akumulátor

 • Akumulátor sa dá niekoľkými pohybmi rukou vybrať bez potreby náradia a vložiť do iného zariadenia. Použitie jediného akumulátora pre viaceré zariadenia na stavenisku je vďaka tomu jednoducho a rýchlo možné.
 • Na stavenisku sa dá veľmi rýchlo a jednoducho vymeniť vybitý akumulátor za nabitý.
Lítium-iónová batéria BP1000 štúdiový obraz zadná strana

Dlhá doba chodu na jedno nabitie akumulátora

 • Jedno nabitie akumulátora spravidla postačuje na obvyklú prácu jedného celého pracovného dňa. Nie je tak nutné prerušenie pracovného procesu v dôsledku dobíjania a použitie náhradného akumulátora.

Kontaktuj nás

* Povinné polia