803

Konvenčné pásové rýpadlo 803

Konvenčné pásové rýpadlo 803: Najmenší a zároveň bez emisií

803 je najmenšie rýpadlo Wacker Neuson – keď však ide o výkon, nenecháva otvorené absolútne žiadne priania. Získa si vás veľmi malou šírkou iba 700 mm. Dokonale sa tak prispôsobí vnútorným dverám a vďaka svojim gumovým pásom šetrí podlahovú krytinu. Mimoriadny dôraz sa kládol na hydraulický výkon. Prídavné zariadenia ako prispôsobené hydraulické kladivo Wacker Neuson môže bez problémov poháňať sériová prídavná hydraulika. S voliteľným elektro-hydraulickým agregátom (HPU) sa minirýpadlo stáva ideálnym pracovným zariadením pre miesta nasadenia bez emisií a pri rovnakom výkone sa môže prevádzkovať elektricky a tým pádom bez výfukových plynov.

Konvenčné pásové rýpadlo 803

Sklopný bezpečnostný oblúk ROPS

  • Roll-Over-Protection-Structure (ROPS) slúži ako ochrana proti prevráteniu. Pred nízkymi prejazdmi alebo ľahšou prepravou stroja sa úplne jednoducho sklopí, bez toho, aby spôsobil presah zadnej časti.
Konvenčné pásové rýpadlo 803

Hydraulický teleskopický podvozok s rozšírením zhŕňacej radlice

  • Hydraulický teleskopický podvozok s maximálnou vonkajšou šírkou 860 mm poskytuje stabilitu. V okamihu sa dá zasunúť na šírku 700 mm. Obsahuje sklopné rozšírenie zhŕňacej radlice, čo umožňuje individuálne prispôsobenie miestu nasadenia. Prvky na rozšírenie pritom vždy zostávajú spojené so zariadením a preto sa nestratia.

Ďalšie funkcie

Kompaktné rozmery

Kompaktné rozmery

  • Vysoká bezpečnosť pri preprave, úspora nákladov a času, vysoká flexibilita. Rýpadlo boduje nízkou nástupnou výškou, malými vonkajšími rozmermi vďaka inteligentnému usporiadaniu komponentov a stará sa o vyššiu stabilitu vďaka nízkemu ťažisku.
  • Či už pri preprave alebo pri stiesnených priestorových podmienkach: Vďaka kompaktnej konštrukcii sa dá rýpadlo úplne jednoducho odviezť na ďalšie miesto nasadenia. A na stavenisku sa stroj aj v prípade obmedzeného priestoru dostane všade ľahko a rýchlo – pre vysokú efektívnosť pri každom nasadení.
Konvenčné pásové rýpadlo 803

Ochrana proti úlomkom

  • Bezpečná práca vďaka optimalizovanej ochrane proti úlomkom, predovšetkým v prevádzke s kladivom.

Kontaktuj nás

* Povinné polia