EZ17e

Pásové rýpadlo Zero Tail EZ17e

Pásové rýpadlo Zero Tail EZ17e: Plne elektrický a plný výkon

EZ17e je prvé plne elektrické minirýpadlo Zero Tail bez presahu zadnej časti. Tým, že nevypúšťa žiadne emisie, sa ideálne hodí na nasadenie v interiéroch a tiež v oblastiach, kde platia obmedzenia týkajúce sa výfukových plynov a hluku. Vďaka výkonnej lítiovo-iónovej batérii sa môže nasadiť v typický pracovný deň a v prípade potreby ďalej používať v stacionárnej sieťovej prevádzke. Patentovaná batériová technológia z vlastného vývoja s integrovaným ohrevom batérie umožňuje nabíjanie zariadenia na každom napájacom zdroji (100 až 415 V). A to bez dodatočne potrebných prác a nezávisle od okolitej teploty.

Pásové rýpadlo Zero Tail EZ17e

Znížené náklady na údržbu a servis

  • Elektrické stroje Wacker Neuson sa ľahko ošetrujú a sú výkonné. Náklady na servis sa znižujú na minimum. Batéria si nevyžaduje údržbu. Takisto odpadajú typické údržbárske práce konvenčných strojov, ako je výmena motorového oleja a filtra, a ich servisné materiálové náklady.
nulový chvost

100 % Zero Tail

  • Menej je niekedy rozhodne viac, najmä v úzkych priestoroch. Rýpadlo nemá presah zadnej časti a optimálne sa hodí na prácu priamo popri múroch a prekážkach.

Ďalšie funkcie

Pásové rýpadlo Zero Tail EZ17e

LED pracovný svetlomet

  • Optimálne osvetlenie pracovného poľa sa stará o bezpečnosť a vyššie vyťaženie strojov aj v noci alebo pri zlých podmienkach viditeľnosti. LED technológia navyše boduje dlhou životnosťou osvetľovacích telies.
Nabíjanie cez zásuvku na EZ17e

Flexibilné napájanie energiou

  • EZ17e disponuje inteligentným manažmentom nabíjania. Koncept: flexibilné napájanie energiou. Rýpadlo sa môže voliteľne prevádzkovať s napájaním z akumulátora alebo s pripojením k elektrickej sieti. V tomto druhom režime sa akumulátor zároveň aj nabíja. Domáca zásuvka alebo silnoprúdová prípojka na expresné nabíjanie? Možné sú obe.
Pásové rýpadlo Zero Tail EZ17e

Hydraulický teleskopický podvozok s rozšírením zrovnávacej radlice

  • Hydraulický teleskopický podvozok s max. vonkajšou šírkou 1300 mm poskytuje stabilitu. V okamihu sa dá zasunúť na šírku 990 mm. Vrátane sklopného rozšírenia zrovnávacej radlice umožňuje individuálne prispôsobenie miestu nasadenia. Prvky na rozšírenie pritom vždy zostávajú spojené so zariadením a vďaka tomu sa nestratia.

Kontaktuj nás

* Povinné polia