Vitajte vo Wacker Neuson!

Zákazníkom po celom svete ponúkame široké portfólio stavebných strojov a zariadení, náhradných dielov a služieb. Už od začiatkov nášho podniku v roku 1848 je značka Wacker Neuson synonymom spoľahlivosti a inovačnej sily. S vlastnými distribučnými a servisnými spoločnosťami, medzinárodnými výrobnými závodmi a rozsiahlou sieťou predajcov sme prítomní na celom svete a vždy v blízkosti našich zákazníkov. Na inovatívne riešenia spoločnosti Wacker Neuson tak vsádzajú, okrem iného, podniky z oblasti stavebníctva, záhradnej a krajinnej architektúry, komunálnych služieb a priemyslu.

Čo znamená „Wacker Neuson - all it takes!“?

Naše motto značky „all it takes!“ znamená široké portfólio pre takmer každý pracovný krok na stavenisku, pre spoľahlivé riešenia a pre všetko, čo je nutné na úspešné dokončenie práce. Čokoľvek chcete dosiahnuť – s Wacker Neuson budete úspešní.

Na našom kanáli Youtube nájdete pútavé príbehy zákazníkov

Wacker Neuson Prilba

Súčasť silnej skupiny

Za našou značkou Marke Wacker Neuson stojí skupina Wacker Neuson Group: združenie podnikov s medzinárodnou pôsobnosťou. Do skupiny Wacker Neuson Group patria okrem Wacker Neuson aj značky výrobkov Kramer a Weidemann.

Zistite viac 

Čítať ďalej
Zamestnankyňa Wacker Neuson stojí usmiata so skríženými rukami pred kolesovým dumprom Wacker Neuson.

Naše hodnoty

Žijeme kultúru rodinného podniku. Základom našej práce sú spoločné hodnoty: 

  • Kompetentnosť
  • Zanietenie
  • Podnikavosť
  • Agilita

Zistite viac ​​​​​​​

Čítať ďalej
Stavebný stroj s inovatívnym konceptom Wacker Neuson pri búraní steny.

Inovácie

Ako súčasť našej stratégie podniku neustále vyvíjame inovácie, aby sme našim zákazníkom mohli ponúknuť priekopnícke riešenia. 

Dozveďte sa viac ​​​​​​​

Čítať ďalej

Ďalšie témy