Elektrické stavebné stroje: naše riešenia zero emission

Pri mnohých situáciách na staveniskách sa oplatí nasadiť elektrické stavebné stroje a stavebné zariadenia. Napríklad, keď pracujete v centre mesta. Wacker Neuson Vám uľahčuje prechod, „switch“, na elektrický stroj: Naše portfólio zero emission siaha od akumulátorového dusadla až po elektrický kolesový nakladač. Tým už dnes umožňujeme, aby bolo stavenisko úplne bez emisií – bez kompromisov z hľadiska výkonu! Presvedčte sa o našej ponuke zero emission.

Zákazník Wacker Neuson stojí usmiaty so skríženými rukami pred kolesovým dumprom Wacker Neuson.

Požičovne

Stavebné zariadenia a stroje si tiež môžete od nás prenajať. Či už na konkrétny projekt alebo si vyskúšať, či sa vám nákup natrvalo vyplatí. Jedna z našich požičovní Wacker Neuson sa určite nachádza vo vašej blízkosti.

Vyhľadať požičovňu

Zamestnanec Wacker Neuson sedí na písacom stole a ukazuje niečo zákazníkovi na tablete.

Financovanie

Či už nákup, prenájom alebo lízing: Výrobky Wacker Neuson sa vyplatia. Radi vám pripravíme ponuku na mieru.

Zistiť viac

Ponúkame vám kompletný ekosystém zero emission

Spoločnosť Wacker Neuson ako priekopník v oblasti stavebných strojov poháňaných batériami od roku 2013 neustále rozširuje svoje portfólio a nezastavuje sa ani pri vývoji stavebných strojov a zariadení. So svojou ponukou nulových emisií sa spoločnosť Wacker Neuson snaží obslúžiť celý ekosystém pre vás: od nabíjacej infraštruktúry cez služby, riešenia financovania a rôzne modely používania až po hodnotenie životného cyklu batérií.

Na prevzatie

Brožúra Kompaktné a kolesové rýpadlá 6 až 15 t