Služby Wacker Neuson.

Keď nás potrebujete, sme tam. Neradíme vám len počas nákupu stroja, ale aj potom. Môžete dôverovať našej odbornej a rýchlej podpore. Napríklad ohľadne údržby a opravy, disponibility náhradných dielov a financovania. V prípade potreby prídeme aj priamo za vami na stavenisko. Zistite viac o našich rozsiahlych službách pre stavebné stroje a stavebné zariadenia.

S našou širokou predajnou a servisnou sieťou sme vždy blízko vás.

Predajkyňa Wacker Neuson radí zákazníkovi ohľadne jazdených stavebných strojov a zariadení sediac pred notebookom.

Financovanie

Vašimi potrebami sa zaoberáme konkrétne. Je jedno, či sa rozhodnete pre nový alebo použitý stroj Wacker Neuson, s nami nájdete to správne financovanie.

Zistite viac 

Zamestnanec Wacker Neuson kontroluje vibračné dusadlo.

Údržba a opravy

S našimi službami Údržba a opravy zostanú vaše stroje čo najdlhšie prevádzkyschopné. Vo všetkých našich strediskách máme profesionálne vybavené dielne s vysoko kvalifikovanými zamestnancami, ktorí sú vždy pripravení v prípade potreby pomôcť priamo na mieste.

Zistite viac 

Zamestnanec Wacker Neuson stojí pred príložným vibrátorom a vysvetľuje, ako funguje.

Concrete Solutions

V spletitej oblasti zhutňovania betónu sa môžete v plnom rozsahu spoľahnúť na našich špecialistov na betón. Tím Wacker Neuson Concrete Solutions vám vie poskytnúť komplexné poradenstvo a vypracuje vlastné prístupy šité na mieru vašim požiadavkám.

Zistite viac ​​​​​​​

Zamestnanec Wacker Neuson obsluhuje telematický softvér EquipCare.

EquipCare

S naším telematickým riešením EquipCare máte vždy aktuálne informácie o všetkom, čo sa práve deje na vašom stavenisku. Priamo do mobilného telefónu alebo počítača a notebooku dostávate informácie o polohe na stavenisku, vyťažení stroja, priebehu práce a oveľa viac.

Zistite viac 

Zamestnanec Wacker Neuson sedí pred notebookom a telefonuje.

Použité zariadenia 

Používate určitý stroj len príležitostne? Ale pred prenájmom by ste uprednostnili vlastný stroj? Použitý stavebný stroj je často dobrou alternatívou. 

Porozprávajte sa s vaším predajcom o použitom stroji Wacker Neuson.

Zistite viac ​​​​​​​