Rad IEC

Vysokofrekvenčné ponorné vibrátory IEC

Vysokofrekvenčné ponorné vibrátory IEC: Praktický a flexibilný

Vysokofrekvenčné ponorné vibrátory radu IEC od Wacker Neuson disponujú integrovaným meničom a ponúkajú tým dve zariadenia v jednom. Ponorné vibrátory sa preto vyznačujú vysokou flexibilitou pri nasadení a jednoduchou manipuláciou. Aj ergonómia telesa a pomer cena/výkon hovoria za seba.

Ilustrácia Wacker Neuson RPM stabilné motory

Výkonný elektromotor so stabilnými otáčkami

  • Vďaka konštantne vysokým otáčkam dosahuje tento vysokofrekvenčný ponorný vibrátor spoľahlivý zhutňovací výkon a zaisťuje tak vysokú kvalitu výsledku a efektívnosť zhutňovania.
  • Motory sú z vlastného vývoja Wacker Neuson a vyrábajú sa v Nemecku. To zabezpečuje konštantne vysoký výkon motora a kvalitu.
Ilustrácia Wacker Neuson prevodník

Teleso vypínača s integrovaným meničom frekvencie

  • Vďaka integrovanému meniču frekvencie nie je nutné žiadne ďalšie zariadenie. Operátor pracuje s kompaktnou jednotkou a šetrí tým náklady na prepravu po stavenisku.

Ďalšie funkcie

Hlava vnútorného vibrátora

Kalená hlava v prednej tretine

  • Vibračná hlava je v prednej tretine kalená, čo znižuje jej opotrebovanie. To šetrí náklady na údržbu.
Vysokofrekvenčné ponorné vibrátory IEC

PRCD (prúdový chránič) vo veku telesa

  • Prúdový chránič PRCD kontroluje všetky nasledujúce konštrukčné diely. Ponúka bezpečnú ochranu operátora a zariadenia pre prípad, že neboli dodržané bezpečnostné predpisy pre napájací zdroj, napr. oddeľovací transformátor.
Vysokofrekvenčné ponorné vibrátory IEC

Made in Germany

  • Vysoký štandard kvality, vysoký výkon a dlhá životnosť sú zaručené, pretože zariadenie bolo vyvinuté a vyrobené v Nemecku.

Kontaktuj nás

* Povinné polia