Rad AP 25 kN

Elektrická vibračná doska AP2560e - 25 kN

Elektrická vibračná doska AP2560e - 25 kN: Vibračné zhutňovanie dlažby bez emisií

S modelom AP2560e ponúka Wacker Neuson vibračnú dosku s akumulátorovým pohonom pre prácu úplne bez emisií. To rovnakou mierou šetrí operátora aj životné prostredie. S jej vysokou rýchlosťou a širokou základovou doskou je AP2560e ideálna na vibračné zhutňovanie veľkých dláždených plôch. Základová doska z extrémne robustnej tvárnej liatiny a stabilné ložiská prispievajú k dlhej životnosti zariadenia. S výdržou akumulátora, ktorá postačuje na nasadenie počas jedného celého pracovného dňa, z hľadiska výkonu v ničom nezaostáva za svojimi príbuznými s konvenčným pohonom.

Akumulátorové stroje sa spúšťajú stlačením tlačidla

Štartovanie stlačením tlačidla

 • Akumulátor sa dá úplne jednoducho a spoľahlivo naštartovať stlačením tlačidla aj pri nízkych teplotách alebo vo vysokej nadmorskej výške.
 • Štartovanie stlačením tlačidla je oveľa pohodlnejšie než štartovanie lankom.
Elektrická vibračná doska AP2560e - 25 kN

Bezúdržbový elektromotor

 • Údržbárske práce, aké sú nutné pri spaľovacích motoroch, úplne odpadajú. Nedochádza napríklad k žiadnym problémom so znečistením karburátora alebo nekvalitným olejom. To značne znižuje výdavky na údržbu a náklady počas životnosti stroja.
Ilustrácia ekológia nulové emisie

Žiadne emisie výfukových plynov

 • Operátor nie je vystavený žiadnym emisiám výfukových plynov. Zariadenie sa tak môže bez obmedzení používať v priekopách, tuneloch a interiéroch. Práca je pre operátora príjemnejšia a zdravšia ako so zariadeniami poháňanými palivom.
 • To, že zariadenia nevypúšťajú emisie, otvára možnosti nasadenia v oblastiach s osobitnými ekologickými podmienkami.
Ilustračná ekonomická efektívnosť

Nízke náklady na energiu

 • Pretože je elektrický prúd oveľa lacnejší než palivo, vznikajú len veľmi nízke prevádzkové náklady. Počas celej životnosti zariadenia to vedie k vysokým úsporám.
Výmena batérie doska na batérie AP1840e AP1850e

Odnímateľný akumulátor

 • Akumulátor sa dá niekoľkými pohybmi rukou vybrať bez potreby náradia a vložiť do iného zariadenia. Použitie jediného akumulátora pre viaceré zariadenia na stavenisku je vďaka tomu jednoducho a rýchlo možné.
 • Na stavenisku sa dá veľmi rýchlo a jednoducho vymeniť vybitý akumulátor za nabitý.

Ďalšie funkcie

Ilustrácia nízke vibrácie rúk a ramien (HAV)

Nízke HAV

 • Nízke vibrácie ruka-rameno (< 5 m/s²) umožňujú pohodlnú prácu.
 • Stroj len malou mierou prispieva k dennému zaťaženiu operátora vibráciami. Ten môže so zariadením pracovať celých 8 hodín.
 • Zvyšuje sa vyťaženie stroja aj produktivita zamestnancov.
Elektrická vibračná doska AP2560e - 25 kN

Priamy pohon bez klinového remeňa

 • Motor je namontovaný priamo na základovej doske a vystačí si bez klinového remeňa. Preto nie je nutná žiadna údržba, čo znižuje prevádzkové náklady a náklady na náhradné diely.
Lítium-iónová batéria BP1000 štúdiový obraz zadná strana

Dlhá doba chodu na jedno nabitie akumulátora

 • Jedno nabitie akumulátora spravidla postačuje na obvyklú prácu jedného celého pracovného dňa. Nie je tak nutné prerušenie pracovného procesu v dôsledku dobíjania a použitie náhradného akumulátora.

Kontaktuj nás

* Povinné polia