Toto bola Bauma 2022

Na veľtrhu Bauma 2022 sme vás privítali pod mottom „Meet the Future“. V našom stánku s plochou približne 5 000 metrov štvorcových sa všetko točilo okolo veľkých tém budúcnosti zero emission, digitalizácia a inovácie

„Po viac ako dvoch rokoch pandémie sme sa veľmi tešili na veľtrh Bauma – pre nás domáce ihrisko.“, hovorí Alexander Greschner, vedúci predaja Wacker Neuson Group. „Už v úvodný deň nás ozaj ohromila účasť: k nášmu stánku sa hrnuli návštevníci, mali sme mnoho veľmi dobrých rozhovorov najmä na naše ťažiskové témy zero emission, digitálne riešenia a inovácie, a už od prvého dňa sa nám podarilo zaznamenať predajné úspechy na úrovni roku 2019 a dokonca aj vyššie. Moje zhrnutie: Bauma je a zostane pre nás najdôležitejším veľtrhom nášho odvetvia a platformou na predstavenie našich noviniek zákazníkom a odborným návštevníkom!“

Naše vrcholy na veľtrhu Bauma

V našom stánku toho bolo veľa na objavovanie: nové prírastky do nášho portfólia zero emission, digitálne riešenia a významné inovatívne výrobky, ako napríklad naše nové kolesové rýpadlo EW100. Zhrnuli sme pre vás tie najkrajšie momenty.

Meet green

Pod heslom „Meet Green“ mohli naši návštevníci spoznať ponuku zero emission. Pre veľtrh Bauma sme ju rozšírili o rozličné stroje a služby. 

 • Teraz tak ponúkame napríklad špeciálne možnosti financovania zero emission. 
 • Prvýkrát sme predviedli nový elektrický teleskopický nakladač TH412e, elektrický valec RD28e, nabíjačku CB250 a pásový dumper DT05e.
 • V našom stánku ste okrem toho mohli vidieť reverznú akumulátorovú dosku APU3050e.
 • Náš obľúbený elektrický kolesový nakladač WL20e sme teraz predstavili s výkonným lítiovo-iónovým akumulátorom.
Meet Connectivity

Naše nové, digitálne riešenia sme prezentovali pod témou „Meet Connectivity“. Ukázali sme, ako presne fungujú a pre ktoré prípady použitia sa najlepšie hodia.

 • Prvýkrát sme predstavili náš nový asistenčný systém na zhutňovanie betónu ConcreTec. Systém pomáha pri zhutňovaní betónových dielcov.
 • Prezentovali sme aj naše cloudové softvérové riešenie EquipCare Pro. Pomocou tohto stavebného softvéru môžete digitalizovať pracovné postupy na vašom stavenisku.
 • Okrem toho sme prezentovali naše Smart Glasses. Tieto okuliare so zmiešanou realitou už Wacker Neuson využíva na servisné práce v subsaharskej Afrike.
 • Našim návštevníkom sme prezentovali aj inteligentný Attachment Management System nášho nového kolesového rýpadla EW100.
Meet Innovation

V rámci témy „Meet Innovation“ sme ukázali, že inovácie sú súčasťou našej DNA.

 • S naším novým EW100 nastáva nová éra kompaktných kolesových rýpadiel. Návštevníkov presvedčili najmä dobrý výhľad a jeho stabilita. Kolesové rýpadlo je pripravené na budúce trendy v oblasti asistenčných systémov a riadenia prídavných zariadení: aktualizáciou softvéru sa dá dovybaviť bez veľkých nákladov.
 • Taktiež sme predstavili náš najmenší dumper Dual View DV45. Jeho špecifikom je, že elektrohydraulicky otočná kabína sa dá teraz otočiť dopredu, dozadu i do strany o 90 stupňov len jedným stlačením tlačidla.
 • Okrem toho sme ukázali niekoľko vrcholov v oblasti stavebných zariadení, okrem iného extrémne ľahké benzínové kladivo BH40

Pozrite si najkrajšie momenty

Demoshow Bauma 2022
Wacker Neuson Meet the Future font na veľtrhu Bauma 2022
Nabíjací box CB250 na veľtrhu Bauma 2022
ConcreTec na veľtrhu Bauma 2022
Vibračné dosky DPU6555 a DPU5545 na veľtrhu Bauma 2022
Dual View Dumper DV45 na veľtrhu Bauma 2022
Kolesové rýpadlo EW100 s prídavnými zariadeniami na veľtrhu Bauma 2022
Kolesové rýpadlo EW100 na veľtrhu Bauma 2022
Demoshow Bauma 2022
Wacker Neuson Meet the Future font na veľtrhu Bauma 2022
Nabíjací box CB250 na veľtrhu Bauma 2022
ConcreTec na veľtrhu Bauma 2022
Vibračné dosky DPU6555 a DPU5545 na veľtrhu Bauma 2022
Dual View Dumper DV45 na veľtrhu Bauma 2022
Kolesové rýpadlo EW100 s prídavnými zariadeniami na veľtrhu Bauma 2022
Kolesové rýpadlo EW100 na veľtrhu Bauma 2022
 1. 1
 2. / 10