Náhradné diely Wacker Neuson.

Keď sa stavebný stroj pokazí, každá minúta sa počíta. Naše vysoko kvalitné náhradné diely preto dodávame extrémne rýchlo. Vďaka tomu je váš stavebný stroj hneď späť v prevádzke a môžete pokračovať vo vašom projekte.

Podanie ruky medzi poradkyňou Wacker Neuson a zákazníkom pred dumprom Wacker Neuson.

Originálne náhradné diely

S našimi strojmi každé ozubené koleso zapadá do ďalšieho. Každý diel má vplyv na celkový výkon stroja. S našimi originálnymi náhradnými dielmi bude stále na vysokej úrovni. A tým zaistíte, že si váš stroj zachová svoju hodnotu. Vďaka našej hustej sieti sa náhradné diely rýchlo dostanú k vám na určené miesto.

Náhradné diely Wacker Neuson na stavebný stroj Wacker Neuson, poradca Wacker Neuson, zákazník a stavebné stroje v pozadí.

Balíčky údržby

Naše balíčky údržby Wacker Neuson obsahujú všetky diely, ktoré potrebujete na odbornú údržbu. Netreba podotýkať, že používame iba originálne náhradné diely. Každú súpravu zostavuje Wacker Neuson špeciálne pre príslušný typ stroja a patričný interval údržby. Predídete tým nákladným a zdĺhavým poruchám stroja.

Čísla položiek našich balíčkov údržby stavebných zariadení nájdete tu.

Zamestnanec Wacker Neuson nesie súpravu dielov na opravu Wacker Neuson.

Balíčky opravy

Balíčky opravy Wacker Neuson sú ideálne vtedy, ak si svoje stroje opravujete sami. Do jedného balíčka dávame všetky diely, ktoré potrebujete na odbornú opravu. 

Čísla položiek našich balíčkov opravy stavebných zariadení nájdete tu.

Zamestnanec Wacker Neuson vykonáva údržbu stavebného stroja Wacker Neuson.

Súpravy na dovybavenie

Chcete dovybaviť svoj stroj? Žiadny problém! V ponuke Wacker Neuson si môžete vybrať zo širokej palety súprav na dovybavenie. Sú vyrobené na objednávku a obsahujú všetko, čo potrebujete na modernizáciu. 

Tu je výber:

  • Rýchloupínacie inštalácie
  • Upínacie rámy
  • Osvetľovacie systémy
  • Hydraulické prípojky
  • Elektrické zásuvky
Svietidlá a iné príslušenstvo Wacker Neuson na stavebný stroj.

Príslušenstvo

Potrebujete iné poťahy sedadiel? Dávali by prídavné svetlá zmysel pre vaše aktuálne nasadenie? S naším príslušenstvom môžete vylepšiť váš stroj z hľadiska vzhľadu i funkčnosti. 

Tu je výber:

  • Poťahy sedadiel
  • Zrkadlá
  • Svetlá
  • A oveľa viac.