Jednoduchá obsluha strojov a zariadení Wacker Neuson

V našej sérii inštruktážnych videí podrobne vysvetlíme obsluhu našich strojov. Odpovieme pritom na otázky ako „Ktoré nastavenia vyhovujú mojim požiadavkám?“, „Aké sú funkcie spínačov?“ a „Čo by mal operátor dodržiavať z hľadiska bezpečnosti?“.

Tu nájdete informačné videá o obsluhe nasledujúcich strojov Wacker Neuson:

Jednoduchá obsluha stavebných strojov Wacker Neuson je nevyhnutná pre hladký priebeh stavebných projektov. Pri výrobe kladieme veľký dôraz na to, aby naše stroje boli nielen výkonné, ale aj jednoduché a intuitívne na používanie.

Vďaka inovatívnym technológiám sa operátori rýchlo naučia, ako efektívne používať stroje Wacker Neuson. Okrem toho sú naše stroje navrhnuté tak, aby sa dali pohodlne obsluhovať aj počas dlhého pracovného nasadenia. Napríklad ergonomicky navrhnuté sedadlá a ovládacie prvky znižujú únavu operátorov a umožňujú im plne sa sústrediť na svoje úlohy.

Informácie v týchto videách nie sú konečné a vyčerpávajúce, ale predstavujú len stručný výťah základných funkcií obsluhy. Nenahrádzajú návod na obsluhu a bezpečnostné výstrahy a výstrahy na nebezpečenstvo. Preto si musíte vždy prečítať a dodržiavať dodanú dokumentáciu stroja a dodržiavať platné miestne predpisy.