AS30e

Elektrické dusadlo AS30e

Elektrické dusadlo AS30e: Bezemisný špecialista na priestory medzi potrubiami

S akumulátorovým dusadlom AS30e pracuje operátor úplne bez emisií. Okrem iných klasických oblastí je použitie vhodné najmä na zhutňovanie priestorov medzi potrubiami a veľmi úzke priekopy. Jedno nabitie akumulátora pritom stačí na vybavenie všetkých prác priemerného pracovného dňa. Akumulátor sa dá niekoľkými pohybmi rukou vymeniť bez potreby náradia a môže sa použiť v mnohých ďalších stavebných zariadeniach Wacker Neuson.

Elektrické dusadlo AS30e

Bezúdržbový elektromotor

  • Údržbárske práce, aké sú nutné pri spaľovacích motoroch, úplne odpadajú. Nedochádza napríklad k žiadnym problémom so znečistením karburátora alebo nekvalitným olejom. To značne znižuje výdavky na údržbu a náklady počas životnosti stroja.
Ilustračná ekonomická efektívnosť

Nízke náklady na energiu

  • Pretože je elektrický prúd oveľa lacnejší než palivo, vznikajú len veľmi nízke prevádzkové náklady. Počas celej životnosti zariadenia to vedie k vysokým úsporám.
Ilustrácia ekológia nulové emisie

Žiadne emisie výfukových plynov

  • Operátor nie je vystavený žiadnym emisiám výfukových plynov. Zariadenie sa tak môže bez obmedzení používať v priekopách, tuneloch a interiéroch. Práca je pre operátora príjemnejšia a zdravšia ako so zariadeniami poháňanými palivom.
  • To, že zariadenia nevypúšťajú emisie, otvára možnosti nasadenia v oblastiach s osobitnými ekologickými podmienkami.
Akumulátorové stroje sa spúšťajú stlačením tlačidla

Štartovanie stlačením tlačidla

  • Akumulátor sa dá úplne jednoducho a spoľahlivo naštartovať stlačením tlačidla aj pri nízkych teplotách alebo vo vysokej nadmorskej výške.
  • Štartovanie stlačením tlačidla je oveľa pohodlnejšie než štartovanie lankom.
Lítium-iónová batéria BP1000 štúdiový obraz zadná strana

Jeden akumulátor pre všetky zariadenia

  • Akumulátor sa môže používať aj vo všetkých ostatných akumulátorových stavebných zariadeniach Wacker Neuson. Dajú sa tak ušetriť náklady pri obstarávaní ďalších zariadení.

Ďalšie funkcie

Elektrické dusadlo AS30e

Odnímateľný akumulátor

  • Akumulátor sa dá niekoľkými pohybmi rukou vybrať bez potreby náradia a vložiť do iného zariadenia. Použitie jediného akumulátora pre viaceré zariadenia na stavenisku je vďaka tomu jednoducho a rýchlo možné.
  • Na stavenisku sa dá veľmi rýchlo a jednoducho vymeniť vybitý akumulátor za nabitý.
Lítium-iónová batéria BP1000 štúdiový obraz zadná strana

Dlhá doba chodu na jedno nabitie akumulátora

  • Jedno nabitie akumulátora spravidla postačuje na obvyklú prácu jedného celého pracovného dňa. Nie je tak nutné prerušenie pracovného procesu v dôsledku dobíjania a použitie náhradného akumulátora.

Kontaktuj nás

* Povinné polia