EZ80

Pásové rýpadlo Zero Tail EZ80

Pásové rýpadlo Zero Tail EZ80: Kompaktnosť sa snúbi s vysokým výkonom

EZ80 je najväčšie pásové rýpadlo Zero Tail od spoločnosti Wacker Neuson. Spája v sebe kompaktné rozmery a nízku spotrebu s vysokým výkonom. S hĺbkovým dosahom viac ako 4 metre a veľmi dobrými hodnotami rýpania sú výkopové práce rýchlo hotové. Práce popri múroch a iných prekážkach nie sú vďaka chýbajúcemu presahu zadnej časti žiadny problém. Svojimi kompaktnými rozmermi sa EZ80 osvedčí aj na úzkych staveniskách v centre mesta. Okrem toho vás presvedčí až o 20 % nižšou spotrebou paliva a tým pádom zníženými prevádzkovými nákladmi.

Pásové rýpadlo Zero Tail EZ80

Výkonný pohon s LUDV

 • Rýchle pracovné cykly a flexibilnejšie nasadenia vďaka výkonnému pohonu, v kombinácii s hydraulickým systémom Load Sensing (LUDV), umožňujú pohodlné riadenie rýpadla bez únavy. Nezávisle od premiestňovaného nákladu zostávajú riadiace pohyby na joysticku rovnaké. To vedie okrem zvýšeného komfortu pri obsluhe k vyššiemu výkonu pri súčasnom znížení spotreby.
Pásové rýpadlo Zero Tail EZ80

Zero Tail

 • Pre úzke priestory: bezpečné otáčanie, dokonca aj v úzkom priestore alebo priamo vedľa múru – s rýpadlom Zero Tail bez presahu zadnej časti to nie je vôbec žiadny problém.
 • Optimálna práca v stiesnených podmienkach, vysoká miera pohyblivosti a úspora času sú garantované.
Pásové rýpadlo Zero Tail EZ80

Väčší komfort v kabíne

 • Ergonomicky optimalizovaná kabína vodiča sériovo garantuje najvyšší komfort pri obsluhe. Okrem toho ponúka presadenú polohu ramena, rôzne polohy čelných skiel, slnečnú roletu, ako aj veľké strené okno pre optimálne podmienky viditeľnosti. Množstvo ďalších možností výbavy, ako je vyhrievanie sedadla, automatická klimatizácia, cúvacia kamera so 7'' displejom, vzduchom odpružené sedadlo vodiča, dopomáhajú k ešte väčšej pohode na pracovisku.
Pásové rýpadlo Zero Tail EZ80

Kompaktné rozmery

 • Vysoká bezpečnosť pri preprave, úspora nákladov a času, vysoká flexibilita. Rýpadlo boduje nízkou nástupnou výškou, malými vonkajšími rozmermi vďaka inteligentnému usporiadaniu komponentov a stará sa o vyššiu stabilitu vďaka nízkemu ťažisku.
 • Či už pri preprave alebo pri stiesnených priestorových podmienkach: Vďaka kompaktnej konštrukcii sa dá rýpadlo úplne jednoducho odviezť na ďalšie miesto nasadenia. A na stavenisku sa stroj aj v prípade obmedzeného priestoru dostane všade ľahko a rýchlo – pre vysokú efektívnosť pri každom nasadení.

Ďalšie funkcie

Pásové rýpadlo Zero Tail EZ80

Optimálne prístupy pri údržbe

 • Za vysokou produktivitou rýpadla nie je len robustná technika. Vďaka rýchlo a dobre prístupným miestam údržby sa dá väčšina servisných prác vybaviť za krátky čas.
ET42 viazacie oči

8 veľkých upínacích ôk

 • Šesť veľkých upínacích ôk na ráme podvozka a dve na zhŕňacej radlici robia nakládku a prepravu jednoduchou a bezpečnou.
 • Oká sú dokonale umiestnené pre bezpečné upevnenie stroja a dobre sa hodia aj pre veľké háky.
Pásové rýpadlo Zero Tail EZ80

Nízke emisie hluku

 • Nízky hluk motora umožňuje jednoduchú komunikáciu na stavenisku a nižšie zaťaženie operátora.
Pásové rýpadlo Zero Tail EZ80

Intuitívny koncept obsluhy

 • Intuitívny koncept obsluhy umožňuje jednoduché a rozsiahle riadenie rýpadla. Stroj sa ovláda pomocou joysticku, displeja, Jog Dial a klávesnice. Rýchlo a jednoducho tým uložíte prídavné zariadenia a množstvá oleja pre prídavné riadiace okruhy.
Pásové rýpadlo Zero Tail EZ80

Tepelná odolnosť

 • Práca pri plnom zaťažení je kedykoľvek možná až do okolitej teploty 45 °C. Stabilná úroveň teploty vedie k dlhšej životnosti hydraulických komponentov a zvýšenej produktivite rýpadla.

Kontaktuj nás

* Povinné polia