ET24

Konvenčné pásové rýpadlo ET24

Konvenčné pásové rýpadlo ET24: Univerzál svojej triedy

ET24 v sebe spája výhody ľahších hmotnostných tried s výkonovými údajmi 2,5 tonovej triedy. Vďaka tomu disponuje vyššou zdvíhacou silou pri nízkej hmotnosti a kompaktných rozmeroch. Preprava aj zmena miesta je tak ľahká a flexibilná. Vysoká rýpacia a ťažná sila zvyšuje produktivitu stroja a súčasne šetrí čas. Výkonný motor spolu s inteligentným konceptom chladenia umožňujú efektívne pracovné cykly, dokonca aj pri vysokej okolitej teplote. Vďaka veľkoryso navrhnutému konceptu kabíny má vodič dostatok voľného priestoru pre hlavu a nohy. Ergonomické a individuálne nastaviteľné sedadlo navyše umožňuje pracovať bez únavy. Pre ET24 je k dispozícii množstvo voliteľných možností. Rýpadlo je tak možné nakonfigurovať úplne podľa prianí zákazníka.

Konvenčné pásové rýpadlo ET24

Pohodlná, presklená kabína vodiča

 • Veľká, presklená a sklopná kabína vodiča so strešným oknom poskytuje operátorovi optimálny výhľad z vozidla na jeho pracovnú oblasť. Má tak vždy dobrý prehľad o svojom pracovisku, kolegoch a eventuálnych nebezpečenstvách.
 • Na servisné a opravárenské práce sa dá jednoducho demontovať. Všetky hydraulické funkcie rýpadla pritom zostávajú k dispozícii.
Konvenčné pásové rýpadlo ET24

Plynové pedále s hydraulickým servoriadením

 • Plynové pedále s hydraulickým servoriadením sa starajú o pohodlné a presné riadenie bez mechanického opotrebovania. Pri jazde s nožným riadením zostávajú ruky voľné pre iné funkcie, čo šetrí čas a zvyšuje komfort pri obsluhe.

Ďalšie funkcie

Konvenčné pásové rýpadlo ET24

2 zdvíhacie oká na streche

 • Stroj sa dá jednoducho a bez problémov premiestniť na stavenisku pomocou žeriava. Vďaka tomu sa dá rýpadlo aj rýchlo naložiť a vyložiť do/z nákladného automobilu.
Konvenčné pásové rýpadlo ET24

Druhé dvere kabíny pre obojstranné nastupovanie a vystupovanie

 • Kabínu rýpadla je voliteľne možné vybaviť druhými dverami vodiča. To uľahčuje nastupovanie a vystupovanie zvlášť v obmedzených alebo šikmých priestorových podmienkach.
Konvenčné pásové rýpadlo ET24

Jednoduchá preprava na prívese pre osobné automobily

 • S prívesom pre osobné automobily na ďalšie stavenisko? Žiadny problém – nízka hmotnosť umožňuje prepravu vrátane prídavného nástroja pomocou 3,5 t prívesu.

Kontaktuj nás

* Povinné polia