Rad IRFU

Vysokofrekvenčné ponorné vibrátory IRFU

Vysokofrekvenčné ponorné vibrátory IRFU: Vysoký výkon vo všetkých variantoch

Vysokofrekvenčné ponorné vibrátory radu IRFU sa vyznačujú predovšetkým jedným: Jednoducho sa pripoja k 1-fázovej elektrickej sieti a sú pripravené na prevádzku. Ponúkajú spoľahlivú prevádzku aj na generátoroch a pri kolísavých vstupných napätiach. IRFU od Wacker Neuson je výkonný ponorný vibrátor pre profesionálnu nepretržitú prevádzku s vysokými nárokmi na výsledok zhutňovania. Je k dispozícii v mnohých rôznych variantoch. Vysoký štandard bezpečnosti ponúka integrovaný osobný ochranný vypínač (Bodyguard™).

Osobný strážca pre vnútorné vibrátory štúdiový obrázok spredu

Bodyguard

  • Bodyguard ponúka bezpečnosť aj pri napätiach, ktoré prekračujú rozsah ochranného nízkeho napätia. Z tohto dôvodu sa môže IRFU prevádzkovať aj na napájacích zdrojoch, ktoré nie sú zabezpečené proti chybnému prúdu. Zníži sa tak potenciál nebezpečenstva na stavenisku.
  • Bodyguard nepretržite monitoruje prietok prúdu. V prípade chybného prúdu sa do 3 milisekúnd preruší prívod prúdu. Operátor a zariadenie sú tak optimálne chránené.
Vibračná hlava IRFU vysokofrekvenčného ponorného vibrátora je úplne vytvrdená.

Teleso hlavy kompletne kalené

  • Teleso hlavy je kompletne kalené, vďaka čomu je hlava mimoriadne robustná a zabraňuje rýchlemu opotrebovaniu.
Vysokofrekvenčné ponorné vibrátory IRFU

Ochranný tepelný spínač

  • Rad IR je vybavený ochranným tepelným spínačom. Ak ponorný vibrátor beží príliš dlho mimo betónu, automaticky ho vypne, aby zabránil prehriatiu motora. To predlžuje životnosť zariadenia.
Ilustrácia Wacker Neuson RPM stabilné motory

Výkonný elektromotor so stabilnými otáčkami

  • Vďaka konštantne vysokým otáčkam dosahuje tento vysokofrekvenčný ponorný vibrátor spoľahlivý zhutňovací výkon a zaisťuje tak vysokú kvalitu výsledku a efektívnosť zhutňovania.
  • Motory sú z vlastného vývoja Wacker Neuson a vyrábajú sa v Nemecku. To zabezpečuje konštantne vysoký výkon motora a kvalitu.
Ilustrácia Wacker Neuson prevodník

Teleso vypínača s integrovaným meničom frekvencie

  • Vďaka integrovanému meniču frekvencie nie je nutné žiadne ďalšie zariadenie. Operátor pracuje s kompaktnou jednotkou a šetrí tým náklady na prepravu po stavenisku.

Ďalšie funkcie

Inovácia

Rozmanitosť variantov

  • Veľký výber rôznych veľkostí hlavíc a ochranných hadíc pokrýva veľmi široké spektrum použití. Nájdete tak riešenia pre každé stavenisko, aj pri extrémnych požiadavkách.
Hlava vibrátora s valčekovými ložiskami pre interný vibrátor IRFU štúdiový obrázok

Vibračná hlava s valčekovým ložiskom

  • Valčekové ložisko je robustné s dlhou životnosťou, predovšetkým aj pri používaní v náročných podmienkach na stavenisku, ako napr. pri nárazoch telesa hlavy na zem mimo betónu.
Vysokofrekvenčné ponorné vibrátory IRFU

Made in Germany

  • Vysoký štandard kvality, vysoký výkon a dlhá životnosť sú zaručené, pretože zariadenie bolo vyvinuté a vyrobené v Nemecku.

Kontaktuj nás

* Povinné polia